Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kell megszólítani lányokat. Nem tudom hogy lehet velük elkezdeni ismerkedni és párkapcsolatot kialakítani.

Nagyon el vagyok maradva a szociális dolgokban. Pedig már nem vagyok tini egy pár éve.

Nagyon szeretnék már kapcsolatot.

Ha már lenne lány akivel bejövünk egymásnak és látom rajta hogy ő is meg akar ismerni akkor nem lenne gond úgy érzem.


2020. szept. 8. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Menj ki a térre homokozóba és tanuld el a másfél-két évesektől!:)

Akkor tanultuk ezt.

2020. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők is emberek. Legyél kedves, nyitott és humoros, csak bátran menj oda a kiszemelthez.
2020. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon el vagy maradva szociális dolgokban, akkor azt előbb hozd be (neten rengeteg anyagot találsz, kezdj el guglizni), és utána először sima barátokat szerezz, majd ha már remekül megy az adok-kapok, és harmonikus baráti kapcsolatok fenntartására is képes vagy, akkor kezdődhet a párkeresés.
2020. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
#2: szerintem ő még nincs azon a szinten, hogy erre képes legyen.
2020. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Az egyesnek amúgy igaza van...


Kérdező:

nem kell semmi különös. Kinyitod a szádat és nem vagy bunkó. Értelmes összetett mondatokban kommunikálsz.


Ennyi.


Hidd el nem kell több.

2020. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!