Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogyan kellene ismerkednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan kellene ismerkednem?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok. Korábban csak jóbaráti kapcsolataim alakultak nőkkel, párkapcsolat vagy bármi romantikus soha. Próbáltam több éves ismerettségből nőt randira hívni, utcán leszólítani idegent, baráti házibulis társaságban ismerkedni, egyetemen anno szaktárssal ismerkedni. Munkámban kizárólag férfiakkal találkozom, hétvégenként a dizsi a 16 évesekkel pedig nem az én világom, és alapvetően sosem volt az. Neten pl. tinderen két és fél év alatt 3 matchem lett és egyik sem írt vissza. Mások hogyan, hol ismerkednek? Hol ismertétek meg a párotokat?

2018. dec. 21. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiabranditani...de nem a rossz hely v mod miatt nem volt eddig sem csajod.
2018. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magasság, testsúly vagy kinézet probléma lehet, különben működnie kellett volna a házibuliban, vagy ismeretségből, vagy a neten.
2018. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. mint én, csak az ellenkező nemből... :)
2018. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2: 178 magassághoz 82 kiló vagyok, 2-3 edzés hetente, nem vagyok Lazar Angelov, de szerintem túl kövér/vékony sem. rövidre nyírt haj (pár milis kopaszodás miatt, sok választás nincsen). Az arcom nyilván nem szabattam át, de nem hiszem, hogy ennyire rosszul nézek ki. Nem virít rajtam a rolex és nem járok kocsival, de nem is azokat a nőket keresem, akinek ez célközönség lenne. Ezért gondoltam, hogy megkérdem, hogy a hely/mód hogyan megy az én koromban.
2018. dec. 22. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!