Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van egy közel 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van egy közel 30 éves nő tudatában, hogy a vele egykorú férfi valószínűleg egy fiatalabbat választ inkább?

Figyelt kérdés

Van egy (igazából több) nőismerősöm, aki 20 éves korunkban kisemmizett. Aztán ennyi év után, most mégis jó lennék...


Most tekintsünk el a korábban történtektől, mert már csak amiatt sem adnám meg az esélyt. De egyébként nem gondol arra, hogy pl egy 23 éves mellett nem sok esélye van?


Az egy dolog, hogy aki fiatal, az tovább szép marad, de egy 30 körüli nő már sürgeti a gyereket, házasságot, elhamarkodott döntéseket hoz, én pedig még bőven ráérek megvárni, amíg egy kapcsolat megérik rá.


A kérdésem az, hogy vajon tudják-e a húszas évek végén, hogy hátrányban vannak a fiatalabbakkal szemben, vagy ez csak 30 év felett tudatosul? Mert eddig csak 30 felettiektől hallottam ezt.


Csak azért vagyok kíváncsi erre, hogy vajon lejjebb ment-e az egója azóta.



2020. szept. 9. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
94%
Te is addig fogsz ráérni amíg végül aztán már nem.😁
2020. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom miért hiszed azt, hogy mindenki annyira rá van görcsölve a párkeresés témára, mint te.
2020. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
16%
Tudjak, hogy igy van, ezert is kapkodnak 30 felett.
2020. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

Amiatt gondolkodom ezen, hogy a korábban történtek és a jelenlegi helyzet figyelembe vételével mennyire legyek vele kíméletes vagy kegyetlen, amikor egyértelművé teszem majd, hogy semmi esélye.

Mert ha nagyon parázik, akkor inkább tapintatos leszek.

2020. szept. 9. 11:54
 5/63 anonim ***** válasza:
91%

29 leszek pár hónapon belül, a párom 26, eljegyzés volt, együtt élünk, közösen felépített életünk van. Szerinted mennyire vagyok "tudatában"? :)

Btw 20 évesnek szoktak nézni.

2020. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
83%
Nem unjatok meg a sok hülyeséget?
2020. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
5-ös, téged ez nem érint. :)
2020. szept. 9. 11:59
 8/63 anonim ***** válasza:
14%
#Kerdezo: hat en a helyedben a csajszit, akinek mar jo vagy most, hogy esik az SMV-je jol megcuccolnam parszor, legbetegebb dolgokat megcsinalnam vele, aztan lapat. Ha annak idejen semmibe vett, most meg kellenel neki, annyit is er, pont ezert kell szet alazi az agyban.
2020. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
89%
Én 27 vagyok mentális beteg amióta beteg vagyok semmibe vesznek a nők de akkor sem helyes amit csinálsz attól még hogy megaláztak nem kell lesüllyedned emelkedj felül keress olyan nőt aki nem alázott meg
2020. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
79%

Én mindig az idősebb férfiakhoz vonzódtam. Egy 30 éves férfi nálam még gyerek kategória. Látható ez a kérdező gondolkodásmódján is.


Amúgy én pont fordítva jártam. 20-as éveink elején egy srác dobott engem. Most pedig 30 felett kellenék neki. De én már régóta együtt vagyok párommal és öröm volt kosarat adni a kis kötsögnek. 😁

2020. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!