Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a neten megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a neten megismertem valakit, aki jobban bejön mint bárki más valaha, de az esély arra, hogy ebből valaha lesz valami, a nullához közelít?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja minden nap órákat beszélünk chaten, van hogy szóban is. Nagyon élvezem vele a társalgást, mintha megtaláltam volna benne a lelki társam. Az utóbbi időben egyre többet gondolok rá, és azon kaptam magam, hogy a hangja is hiányzik. Ez nekem egy kissé ijesztő, hiszen soha nem gondoltam volna, hogy ilyesmi elő fog velem fordulni.

Na igen, de a probléma: ő német. A járvány ráadásul mindkettőnk életét felforgatta, és ott a határzár is. Normál esetben már javasoltam volna talit, de ez így gyakorlatilag esélytelen. Iszonyatosan nehéz viszont figyelmen kívül hagyni magamban a vágyat, hogy lássam élőben.

Igyekszem racionális maradni, és visszafogni magam, hiszen a környezetemben sokkal ésszerűbb lenne ismerkedni, stb, de nagyon nehéz.

Ti mit tennétek? Szerintetek megéri kivárni?

Ő 21F én 19L



2020. szept. 10. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megeri
2020. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk még hozzátenném, hogy párkapcsolati dolgokról eddig alig beszéltünk, a talit is csak felszínesen említettük. Fogalmam sincs, ő hogy áll ehhez az egészhez. Az biztos, hogy beszélni azt akar, hiszen gyakran ír, de hogy ez most barátság-e neki, vagy mi, ki tudja... én mindenesetre érzek vmit.
2020. szept. 10. 11:22
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ne hagyjad elmenni a német srácot!! Sokkal jobban jársz vele hosszabb távon, tudom mit érzel én is így vagyok ezzel... Utána ki is tudsz költözni hozzá, ha végzel az egyetemmel és minden rendben van. Megfogott téged a mentalitás, teljesen más mint egy magyar pasi. Szerintem értékeld ha komolyan gondolja veled és ragaszkodj hozzá!!
2020. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
A magyar nő német ferfi felállás elfogadott igy ha tudsz majd talalkozz vele.
2020. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj még, nem szabad elengedni ezt a szálat... persze, ha úgy alakul legyél nyitott más irányba is, nyilván korrekt módon.
2020. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Beszéltetek már telón is hogy hiányzik a hangja? Amig nem találkoztatok addig csak egy ábrándba vagy szerelmes, nem a pasiba. Ez eddig max egy tiniszerelem ami egyáltalán nem biztos, hogy kölcsönös. Ez teljesen független attól, hogy német-e vagy sem. A sok aranyásó meg jó lenne ha nem tömné a kérdező fejét ilyen anyagias tanácsokkal.. vicc.
2020. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os: Igen, beszéltünk már telefonon. Sokszor. Meg amúgy nem igazán vagyok az a típus, aki bárkibe belezúg. Sőt, ő tkp a második, aki úgy egyáltalán bejön. Mint mondtam, szeretném megőrizni a racionális szemléletmódom, és nem "szerelmesnek" lenni, már ha az ilyesmit annak lehet nevezni. Ugyanakkor ha az ember sokat beszél jókat valakivel, akkor előbb-utóbb igényelni a társaságát...
2020. szept. 10. 16:30
 8/11 A kérdező kommentje:
*igényelni kezdi
2020. szept. 10. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne próbálhatnád meg? De előbb mindenképp menj biztosra, hogy ő is ugyanígy érez-e irántad, mert ha enélkül alapozol, és mondjuk kiderül, hogy nem úgy tekint rád, az fájdalmas.
2020. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, a kérdés inkább arra irányult, megéri-e kitartani emellett, vagy hagyjam-e inkább. Tenni nem szeretnék semmit, ahhoz még úgy érzem, nem árt várni. Az nagyon pocsék lenne, ha pont a túl hamar lépésen dőlne be a dolog
2020. szept. 10. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!