Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél sikertelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak valaha fel tudják dolgozni a kudarcaikat?

Figyelt kérdés

Úgy értem azok a típusok akik soha nem kellenek, kellettek a nőknek, gimiben sem néztek rájuk a lányok és később sem.


Lehet később az ember sikeres szakmailag, kereshet sok pénzt, de pénzen megvásárolni a "szerelmet" mégsem ugyanaz.



Szörnyű belegondolni, hogy míg a menő srácok válogathatnak szebbnél szebb lányok közül, addig nekik sem jut.


Ez borzasztó lehet. Az élet ebből a szempontból nagyon kegyetlen.



2020. aug. 24. 15:17
 1/10 Lachesys ***** válasza:
55%
A csúnya lányok ugyanígy éreznek.
2020. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


Akkor a fiúknak még könnyebb is?

2020. aug. 24. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ja, nézzük csak meg szegény Bill Gates-et.
2020. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Idővel a nagy többség feldolgozza és utána csodák csodájára sikeres lesz.

Igazából amíg engeded, hogy bántson egy elutasítás, nem lehetsz sikeres. A nagy menő csávól, akikről írsz már tucatnyi elutasítást kaptak, azértért van mégis barátnőjük, mert ez őket nem érdekli és azonnal hajtanak a következőre.

Belegondolva, miért is kéne, hogy érdekelje? Egy vadidegen nő azt mondja, hogy neki más kell. OK, legyen boldog a mással, ez rám nézve semmit nem jelent. Nem vesztettem semmit, csak nyertem némi tapasztalatot.

2020. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: Ez úgy hangzik, mintha mindenkihez odamenne akihez csak tud, amíg csak egy igent nem mond. Kb mindegy neki. Ez nem igénytelenség? Tehát ha én megválogatom, hogy évente 2 nő érdekel csak, és azok elutasítanak, emiatt nincs senkim, akkor nem sikertelenebb vagyok attól, akinek minden hónapban más van, csak igényesebb.
2020. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt az egyetemen egy haverom, heti kétszer ment le bulizni, kb minden buliban 50-60 nőhöz ment oda (sok bulizó helyen) és 1 úgyis volt aznap éjszakára, heti 1 nő mindig össejött neki. 10/3-as volt külsőre kb, szóval inkább rossz pasi volt. De igényes volt, átlagos alkatú, csak az arca ilyen kb Ribéry kaliberű. De űzte a csajokat addig amíg csak bírta. Egy jogász csajt vett el, csinos nőt, értelmeset. Szóval nincs lehetetlen, csak bírni kell gyomorral a sok 100 vagy 1000 elutasítást.
2020. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os.

Én csináltam ezt hasonlóan sok évig, semmi nem jött össze. Még egy csók sem, pedig igényes vagyok, 10/5-6 környéke...

29/F

2020. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor te nem 10/5 vagy, 10/2. Már bocs.
2020. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: 10/2 az egy kerekesszékes albínó down szindrómás ember lenne! Eszednél vagy?
2020. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az csak 10/1-es.
2020. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!