Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, aki nagyobb darab és edzőterembe jár?

Figyelt kérdés

93 kg és 175 cm magas vagyok. Szeretnék lefogyni , de az a gond, hogy félek edzőterembe menni, mert attól tartok, hogy az ott lévő, nálam erősebb emberek kinevetnének, hogy én mit keresek ott.

17/F



2017. jún. 17. 23:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Arra is van kitalálva. Vagy nem?

Járjál szard le mások mit gondolnak.

2017. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Nevessenek ki. Viszont majd akkor is nevessenek amikor már elérted a célodat.

Amugy meg ez ne legyen hátrány.

2017. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oda nem csak gyúrni járnak az emberek?
2017. jún. 17. 23:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt miért kell megkérdezni?

változtatni akarsz az életeden, jobbá akarod tenni!

akkor kezd el!

vagy annyira gyenge ez az elhatározás, hogy már mások gondolatai is képesek megállítani?!

egyébként az ottani erős embereket se olyannak szülte az anyjuk amilyenek, ők is elkezdték valamikor

becsülendő dolog, hogy az ember nem a tökét vakargatja otthon és sajnáltatja magát, hanem felkel és változtat az életén

2017. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rossz nincs benne, Kérdező. Mindenki azt sportol, edz, amit akar. Azt hiszed, akik oda járogatnak, mind izompacsirtának születtek. Fenéket. Akkor minek járnának oda?

A kokszolókról viszont nincs jó véleményem.

2017. jún. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ergo: szerinted ők eleve úgy születtek, hogy izmosak? :D Ember, te nem a természet poénja vagy, hanem a saját akaratodé. Végy erőt magadon és menj edzeni. Még segíteni is fognak! És NEM kinevetni.
2017. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem járni, ráadásul nőként 15kg túlsúllyal (alacsony magasságom miatt, látszott eléggé). Soha nem bántott senki, viszont pár hónap után már jóba lettem az "izmosakkal", sőt biztattak és segítettek is, mert hogy komolyan gondoltam. Pici terem, családias hangulat... Szerintem ez ne tartson vissza :)
2017. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A többieket te csak akkor fogod érdekelni, ha épp azt a gépet használod, amire ők is várnak. Nem bulizni járnak oda, hanem dolgozni, erősödni, saját fejlődésük érdekli csak őket.
2017. jún. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy több hozzád hasonló emberrel fogsz ott találkozni,mint nagydarab kigyúrttal :)
2017. jún. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy nekik van kitalálva az edzőterem.
2017. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!