Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többségének milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének milyen közös témája van egy nővel?

Figyelt kérdés
Mondjuk én alapból sem nagyon szeretek beszélgetni. Időnként, évente pár alkalommal rámjön az ismerkedhetnék és olyankor próbálkozok. Az általános dolgok megkérdezése után viszont nekem már nincs mit kérdeznem. A nők pedig nem kérdeznek semmit. Szóval ezek a dolgok jellemzően elhalnak.
2020. szept. 10. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Semmilyen, nem is azért kelnek egybe az emberek.
2020. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem kerdezz felelek egy egy randi. Ha nem tudsz temat feldobni, vagy csak lazan elbeszelgetni, akkor az a lany nem hozzad valo. Pl: szereti a kutyakat, te visszakerdezel milyet, valaszol, neked meg jon, hogy kiskorodban volt egy labradorotok es mindig kiszokott stb. Ne ugy allj hozza hogy "mit dolgozol, mkt csinalsz egy nap", ezek unalmasak. Ha vicces dolgokat is tudsz meselni az plusz pont.
2020. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az analízis, mert ötöst akarok belőle és a szakcsopi ezzel van tele. 23F
2020. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Suli, munka, időjárás, közéleti események, a közvetlen fizikai környezet jelenségei, múltbéli események, satöbbi.
2020. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat a dolgokat beszélitek meg, amiket egy barátoddal beszélnél meg. Csak egy nőnek lehet más nézőpontja a dolgokról.
2020. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Hármas vagyok. Továbbá kvantumgravitáció, mérnökinfó, külföldi egyetem, doktori phd, VIK, TTK.
2020. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem az atomfizika az biztos. :)
2020. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Ja, mert olyan sok férfi ért az atomfizikához, ne röhögtess. De jöhet a fizikának, tudománynak más ága, Hawking, Michio Kaku elég jól elmagyarázza nem tudósoknak is a tudományos tényeket.

Én irodalomról, művészetről, festészetről szeretek beszélgetni, hát nemtől függetlenül kevés emberrel lehet, az emberek (és nem a nők) többsége csak hétköznapi dolgokról beszélget.

2020. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%
Utolsó az arra való, hogy akinek köze sincs a fizikához is értse a dolgokat. Sokan akik azt értik, az egyetemi fizikán elsőre buknának. Persze jó az, hogy ha valaki azokat a cikkeket is olvassa, csak el ne higgye, hogy ő ért is hozzá feltétlen. Én beszélhetnék sok nővel nem hétköznapi dologról, csak nem nagyon értenék meg.
2020. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmiről nem kell egyetemi szinten tudni ahhoz, hogy értelmesen elbeszélgess róla. A nők lenézése azért szánalmas, mert a férfiak sem értenek hozzá jobban, ha nem fizikát tanulnak az egyetemen. Ilyen alapon bármilyen szakon mondhatjuk, hogy hiába olvasol ki populáris könyveket, nem tudnál átmenni vizsgán. (nyelvészet, pszichológia, filozófia, jog stb)És te most vizsgáztatni akarsz vagy beszélgetni? Magam is írtam, hogy Hawking és Kaku nem tudósoknak magyaráz el jól fizikai dolgokat, így tehát már lehet beszélgetni fizikáról is. Döntsd el, hogy mit vársz egy randi partnertől.
2020. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!