Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többségének milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének milyen közös témája van egy nővel?

Figyelt kérdés
Mondjuk én alapból sem nagyon szeretek beszélgetni. Időnként, évente pár alkalommal rámjön az ismerkedhetnék és olyankor próbálkozok. Az általános dolgok megkérdezése után viszont nekem már nincs mit kérdeznem. A nők pedig nem kérdeznek semmit. Szóval ezek a dolgok jellemzően elhalnak.
2020. szept. 10. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jó akkor hétköznapi szinten elbeszélgetni vele tökéletes. Csak nálunk az egyetemen sok a fizikás pasi, máshogy állok hozzá. (csajok is vannak persze)
2020. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a helyzet adta a témát. Pl. vártunk a buszra egy megállóban, és elkezdtük kisillabizálni a tábláról, mikor jön a következő, aztán arról áttértünk rá, ki hova megy, és miért oda. Onnan már be lehet vetni olyasmiket, hogy pl. "Hú, ott ettem életem legfinomabb palacsintáját, ismered azt a büfét? Még gyerekként jártam oda, mindig két lekvárosat, két túrósat kértem. Remélem, megvan még a hely, jó lenne újra megkóstolni. Te szereted a palacsintát? Nem jönnél el velem egyik nap?"


A mélyértelműbb témák ráérnek akkor, amikor már megvan a kapocs, a kölcsönös szimpátia és bizalom. Rögtön a kvantumgravitációval nyitni inkább intellektuális rongyrázásnak tűnik, ami visszatetsző.


A lényeg, hogy spontánul, nyíltan, lazán kell kommunikálni, és érzékenynek lenni a másik reakcióira, hagyni szóhoz jutni, érdeklődni a válaszai iránt. A monológokat és az egyoldalú beszélgetéseket utálják a nők.


37F

2020. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon érdekes kérdés! Igyekszem én is rájönni egy ideje ennek az értelmére...


Próbálok visszagondolni arra, hogy MIÉRT IS AKART ENGEM MEGISMERNI egy férfi ismerősöm - és miért tartott vissza mindig, hogy a közelében maradjak - amikor ma már ÁLLÍTÓLAG "nagyon utál"?


Rengeteget beszélgettünk az első időkben - FÉLHIVATALOS DOLGOKRÓL - egyszerre sok mondanivalója volt, nagyon le tudta kötni a figyelmemet. Találtunk közös témát bőven - számos "véletlen" egybeesés hozott minket össze egy időre.

2020. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Már egy ideje kerülöm a társalgást az "agyhalottakkal", nagyon lefárasztottak. :)
2020. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as: Hol ismerted meg ezt a delikvenst?
2020. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Pont tegnap beszéltem a párom ismerősével aki idősebb nálam.

Nem kérdezz feleleket játszottunk:D

Beszélgetünk a filmekről, ebből előjött a szinkronszínészet, aztán napi teendők, hobbik, nyelvtudás. Kevés kérdést tettünk fel, de annál több téma jött fel.

Ha nincs azonnal téma, szerintem felesleges beszélgetni az adott illetővel.

2020. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!