Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el, hogy valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy valakinek nem kellek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom igazából az okát annak, hogy miért nem.. Volt, hogy érdekeltem és azt hittem ebből lesz valami, de aztán valahogy hirtelen máshogy viselkedett és már nem keresett.


Ertektelennek érzem magam.. :/ egy nullanak. Nem értem miért nem vagyok elég jó neki. És hogy akivel osszejon, az a lány mitől jobb mint én.


Ti higy szoktatok elfogadni, ha nem kellettek valakinek aki nagyon tetszik nektek?



#Platói szerelem
2020. szept. 10. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után enyhül az érzés.
2020. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Úgy fogadtam el, ha ilyen volt, hogy majd lesz jobb és lett is.

N28

2020. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

:)

Hát nehéz ez mindenkinek, mivel élete során mindenki kap kosarat.

Elfogadod éd megpróbálsz tovább élni, mégis, mit lehetne még tenni? Nem érdemes keseregni egy ember értékítélete miatt.

2020. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De úgy érzem, hogy másért már nem leszek oda ennyire, hogy más nem tudja ugyan ezt kivaltani belőlem.. És féltékeny vagyok minden nőre aki csak körülötte forog.
2020. szept. 10. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Kezd el a hibáit látni.
2020. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az meg nem szünteti meg a jót, amibe beleszerettem.
2020. szept. 10. 22:54
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Ő viszont nem szeretett beléd. Sajnálom. Az ilyenek addig nyomulnak, amíg az a veszély nem fenyegeti őket, hogy a nyakukon maradsz. Nekem is volt ilyennel dolgom. Amikor mással összejöttem, előadta a hősszerelmest, de amikor rájött, hogy még mindig őt szeretem és még mindig megkaphatna, megint nem voltam érdekes a számára.
2020. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor a férfi 180 fokos fordulatot vett, akkor nem magamat, hanem attól kezdve őt láttam értéktelennek. Nem mert nem kellettem neki, hanem az éles váltás miatt. Azóta a haragom, és egyéb negatív érzéseim erősebbek mint az iránta érzett vonzalmam.
2020. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindenféle rossz szempontból nézni öt, feleveniteni az összes rossz dolgát és összehasonlítani fejben egy olyan férfival akit magamnak szeretnék. De nem tudom elfelejteni..
2020. szept. 10. 23:44
 10/15 Ramos ökle ***** válasza:

Tényleg rossz érzés, de hidd el, h jön másik, aki jobb lesz.

Most egy ideig ezek az érzések kavarognak majd, de koncentrálj másra: tanulás, olvasás, munka, bármi, ami hasznos vagy szórakoztat.

Az, h valakinek nem te kellesz, nem értékmérő, nem ettől leszel jó vagy nem. Rengeteg olyan ember is van, aki sokaknak kellene, pedig tényleg nem értékesek.

Ne foglalkozz vele tovább, aztán majd letisztul minden és találsz jobbat.

2020. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!