Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el hogy nem kellek neki ha én úgy érzem ő életem szerelme? Családja van.18/L

Figyelt kérdés

16 éves voltam mikor elcsábított, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak.

Nem feküdtünk le.

Én úgy belebolondultam hogy azóta sem tudom elfelejteni.

Nem kellek neki.

Az egy dolog hogy tetszem neki, de nem kellek neki.

Régen azt mondta nem szereti a gyermeke anyját meg otthagyná, de ő egy olyan ember hogy a gyerek miatt nem lenne rá képes.

Akkor még fiatal voltam nem is értem hol volt az eszem, csak az a baj hogy a mai napig szerelmes vagyok belé és ő számomra életem szerelme.

Tudom hogy egy rossz ember, az meg a másik hogy nem akarom hogy egy ilyen emberhez közöm legyen meg nem akarom hogy egy ilyen emberrel egy lapon említsenek.

Egyszer eldöntöm hogy nekem nem kell , átvert, hazudott nekem, hülyének nézett, nem keres.

Utána 10 perc múlva eszembe jut hogy milyen volt abba a gyönyörű szép szemébe belenézni, milyen volt a hangja, milyen jó lenne vele lenni......

Egy évbe egyszer keres, mikor éppen nem derül ki otthon hogy velem volt. Persze én nem megyek ki hozzá de akkor is rossz.

Túl kéne ezen lépni, el kéne fogadni hogy nem hozzám való hogy nem lehet de egyszerűen nem vagyok rá képes.

Nem tudom mit csináljak, igazábol ha keresne is már biztos hogy nem találkoznék vele szóval nem is értem miért sírok érte.

Voltatok már ilyen helyzetbe?


2018. júl. 12. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Te nem vagy belé szerelmes, ezt tisztázzuk le. Te egy elképzelt személybe vagy szerelmes, akit ő testesít meg, mert azt képzeled róla, hogy olyan. E kettő teljesen más. Sokkal racionálisabban kellene felfognod a dolgot.
2018. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Kicsi vagy még cybergyerek,egyszer rájössz.

Remélem mihamarabb kigyógyulsz ebből.Ugyanis most kellene élvezned az életet. Korod beli szingli pasikkal,flörtölni élvezni a nyarat. Ezzel az értelmetlen "szerelemmel" csak rosszat teszel magadnak.

2018. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

"Akkor még fiatal voltam nem is értem hol volt az eszem"


most se mondanának egy érett nőnek.

2018. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most se vagy eszednél. Tetszel neki, ahogy valószínűleg még egy csomó nő. De nem csalja meg a feleségét, nem hiteget, hogy majd elhagyja. Igazából egész korrekt a férfi, nem mondanám, hogy "elcsábított". Te képzelsz bele többet, tipikus tini plátói szerelem.
2018. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De megcsalta velem csak nem feküdtünk le. És hitegetett.
2018. júl. 12. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Akkor mi volt csók petting??

Kiscsillag,két ember aki x ideje együtt él sajnos néha válságba kerűl kapcsolatilag. Egy nő nem olyan szexi szülés után,gyerek sîr éjszakázás,fáradt ...rossz szex. Pasi meginog egy megingáskor kéznél voltál ennyi. De azért mélyen megvan ott a vonzalon ha felszìnen nem is úgy látszik.

2018. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi történt köztetek, ha nem indiszkrét a kérdés?
2018. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok.Hogy csalta meg a feleségét veled,ha le se feküdtetek?
2018. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A csók nem megcsalás?
2018. júl. 12. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám nem megcsalásnak,de mégsem az a szint,mintha egy éjszakán át dugott volna.
2018. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!