Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy fogadjam el, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LucyCowboy kérdése:

Hogy fogadjam el, hogy egyszerűen senkinek nem kellek?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja léptem ki egy négy éves kapcsolatból. Az exem simán túlépett rajtam, már nyaral is az új nőjével, én viszont egyszerűen egyéjszakás kalandokon kívül nem igazán találok semmit.

A problémák ott kezdődnek, hogy nem vagyok se szép, se jó. Kövér vagyok (161 cm / 69 kg) s minden vagyok, ami a férfi szemében viszolygást kellt. Nincs szép fogsorom, műkörmöm, kicsik a szemeim, rövidek a lábaim. Az arcom önmagában katasztrófa, így igazán annak is örülnöm kéne, hogy valaki azért akar velem lenni, hogy letudjon egy fogadást.

Hogy fogadjam el, hogy nekem nem szánt az ég szerelmet, sem párkapcsolatot? Hiányzik a gyengédség, az ölelések, az apró figyelmességek, ezeket hogy tudnám kiváltani az életemben?



2020. aug. 22. 10:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy 4 éves kapcsolatod, simán szerzel egyéjszakásokat és még KÉT!!! hónapja sem vagy szingli. Honnan veszed azt, hogy nem kellesz senkinek? Ennyire azért ne drámázzunk, szedd össze magad, fogsz valakit találni.
2020. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Sportolj és ne zabálj annyit. Így le fogsz fogyni. Ez már egy lépés.
2020. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

" így igazán annak is örülnöm kéne, hogy valaki azért akar velem lenni, hogy letudjon egy fogadást."

Nahh ezt a mondatodat most szèpen elküldöd nyaralni.

Szeresd ès becsüld magad!


Mert igenis Van olyan aki ugy fog tèged szeretni ès elfogadni amilyen vagy!


Ezt mondom ugy hogy 2 hete szakitottak velem 2 èves kapcsolat utàn.

2020. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem a külsőd okozza a bajt, hanem a kétségbeesés, ahogy KÉT hónappal a szakítás után már azonnal párt akart találni. Hidd el, ezt az emberek megérzik, és nem tartják túl vonzónak...
2020. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Megjegyzem, egész nap rohangálok, otthon edzek. Napi egyszer eszek csak, akkor is csak azért, hogy ne ájuljak el.


Igazából az zavar, hogy ez a kapcsolat se jött könnyen (18 évesen lett kapcsolatom először), előtte s utána pedig nem igazán látok semmit. Az eyem pedig olyan könnyen túllépet rajtam, mint a sicc.

2020. aug. 22. 11:03
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem kéne most kapcsolatot keresned. Még abszolút nem vagy készen rá. Ha akar valaki jönni az életedbe az megfog jelenni, akkor engedd, de ne te menj az események elébe.
2020. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan tulajdonságod, amin ne tudnál változtatni. Mi az, hogy rövidek a lábaid? Minden végtagunk méretarányosan igazodik hozzánk. Ha alacsony vagy, mond azt, hogy alacsony vagy. A szemre is ugyanez igaz. Nincs, olyan, hogy valakinek kisebb a szeme. Ne hunyoríts! Az arc, meg... Nincs olyan ember, aki ne találná magát csúnyának. A kövérségen változtass és jó leszel. Sportoljál és egyél rendes kaját!
2020. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem eszek szinte semmit, csak annyit, hogy ne halljak bele. Lovagolok (tudom, az nem sport), fizikai munkát végzek, otthon még 1 órát tornázok. A fogaimon nem tudok változtatni, mivel hiába voltam fogászaton, azt mondták, nem tudják megcsinálni...
2020. aug. 22. 11:35
 9/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha lefogynál, vagy legalább a zsírt átépítenéd izommá, akkor nagyban növelnéd az esélyeidet, hogy találj valakit, aki számodra is vonzó. Neked inkább az a problémád, hogy olyan tetszik neked, akinek te nem tetszel. Vannak kövér párok. Zsák meg a foltja, de gondolom te vékony fiút akarsz magad mellé. Azért a zsír, izom arányokra kíváncsi lennék. Esetleg linkelhetnél egy random fotót, hogy kb hogy nézhetsz ki jelenleg ennyi kilóval ilyen magassággal. Én 183cm-re vagyok 81kg. Bmi szerint átlagos, de tükörben vékony, mert rajtam kb 0 zsír van. Többnyire csak csirkét eszem, halat, semmi zsírosat. Ha hájban lennék 81kg, akkor tömzsibb lennék, amire a bmi szintén azt írná, hogy átlagos és megfelelő. Szóval sokat jelent, hogy milyen arányban van a zsír és izom a testeden.
2020. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
De nem vagyok egy sóbert norbi. Rengeteg oldal foglalkozik a témával ami segítségedre lehet. Az tény, hogy vannak hízékonyabb emberek és vannak akik annyit ehetnek amennyit akarnak. Én inkább az utóbbi vagyok.
2020. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!