Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg ennyire alulértékelik a nők a férfiakat?

Figyelt kérdés

A statisztika kedvéért a lányok 100%-át jobbra húztam egy hétig, ez volt kb 500 lány, amiből összejött 2 match. -> 0,4% -> Ez reálisan a senkinek nem jössz be kategória, pedig életben volt már csinos barátnőm, több éven keresztül.


Első sor:

[link]


Igen, normális képeim vannak kint, nem pózolok a kocsimmal vagy a volt barátnőmmel, van értelmes leírásom, egyetemet végzett budapesti férfi vagyok.



2020. szept. 11. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
És? Mi a kérdésed?
2020. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ennyire.

Ráadásul ezeken az oldalakon rengeteg hamis profil van, amit a fejlesztők raknak bele a valódiak közé, hogy benne tartsanak az alkalmazásban, azt a hamis illúziót keltve, hogy fú mennyi csodaszép nő van itt, bárkivel összejöhetsz.

Sőt az igaziak közül is sokan csak önigazolást keresnek, van, aki miközben kapcsolatban van csak brahiból regisztrál, hogy együtt kinevethesse a férfiakat a barátnőivel.


A Tinder - de más online felület is csak kicsivel különb - a feltűnően jóképű férfiaknak ad érdemi lehetőséget ismerkedni, ezt be kell látni.

2020. szept. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
A férfiakban nincs semmi érték.
2020. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van.

Az 500-nőből, akit jobbra húztál, jó ha 50 nőnek mutatta meg a profilod a rendszer. Ebből jött ki a 2 match.

Annyi a gond, hogy pocsékok a képeid. Azt hiszed, hogy jók, de valójában pocsékok.

Ha kipróbálod, hogy felteszed egy fullos pasi képeit (azért ne legyen gyanúsan fullos) akkor látni fogod, hogy napi 20-30-40 match simán elérhető.

Egyébként heti 2 match tinderen átlagos, vagy valamivel átlag alatti "teljesítménynek" számít.

2020. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Én magas, erősen helyes arcú 26 éves srác vagyok, akinek profi modell fotói vannak kint, amik műteremben készültek egy fotós által. Van öltönyös kép, pólós kép, kosárlabdás kép, stb. Ez mellett nem is Pesten lakom, hanem egy vidéki nagy egyetemvárosban, ahol kb 150 ezren laknak. (Nem 2-2,5 millióan, mint Pesten és környékén.)


Na nekem amikor évente egyszer-kétszer újra felregisztrálok Tinderre, így szokott lenni napi 2-3 matchem.

2020. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Társkeresőn minden nőt csak a tökéletes külsejű férfiak érdekelnek.
2020. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

#5 A műtermi képek nem igazán jók. Jobb ha természetesebb hatást kelt a dolog. Jó ha látszik, hogy van hobbid, van szociális életed (buli fotó nem jó, más emberekkel készült fotó szintén nem jó).

Nálad nyilván a másik ok a vidéki város...

Egyébként mondom, napi 20-30 match simán elérhető, de akár több is. Természetesen csak a felső 5-10%-ba tartozó profilokkal.

2020. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

7.

Nem bántásból mondom, lehet tudományoskodni és akár még egyet is értek, hogy valóban a műtermi képeknél lehetnének még jobb fajta képek, de a célomat így is elérem. A matchek száma pedig jó egósimogató, de inkább azt nézem, hogy utána azokból a matchekből mit lehet összehozni a valóságban. És napi 2-3 match már elég arra, hogy ott lehessen nézelődni a csajok között és legyen választási lehetőségem, illetve kifogjak olyanokat, akiknek tényleg nagyon bejövök és tényleg nyitottak valamire.


Nem látom hogy mondjuk Pesten, tökéletesebb fotókkal, akár napi 20 matchből többet tudnék kihozni, mint amit itt ki tudok 2-3-ból. Az időm, a kapacitásaim nekem is végesek és mindenki másnak is. Egyszer pl nagyon max 4 csajjal tudok fenntartani normális, értelmes beszélgetést. De randizgatni már 4-gyel sem tudok, mert időben nem fér bele, ha 3-4 naponta számoljuk a randikat és nekem is lenne más dolgom, mint a randizás, stb-stb.

2020. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!