Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A bombanőnek miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bombanőnek miért vannak nagy igényei?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert tud miből válogatni, s nem fog mindenkivel dugni akinek tetszik. Amúgy a #10-esnek tökéletesen igaza van, ha elvársz valamit akkor előtte helyezd el magad a mezőnyben hogy te cserébe mit is nyújtasz.
2020. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Persze 10-es! Mondod ezt te, aki valószínűleg egy NŐ és válogathat.

Semmi sem kötelező, de azért ott jól érzitek magatokat, ahol a pénz van.

buta indok , ezzel megmagyarázni a pénzéhségeteket.

2020. szept. 11. 16:48
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat eléggé dühösnek tunsz de kepzeld el hogy nem minden jó nőre igaz hogy a penzt keresi hanem ha elertem valamit vagy tartok valahol igen is legyen minimum annyija mint nekem tartson ott ahol én az eletben és nem, nem kell hogy eltartson és mindent megvegyen nekem az megy egyedül is😉 de nyilván ha van kik közül válogatnak olyat keresek aki illik hozzam kulsoben is hiszen ha nem kelti fel az érdeklődésemet a külselye és nem kívánom meg nincs miről beszélni.

Illetve motiváljon hogy ő is elakar érni dolgokat és olyan egzisztenciat akar megteremteni amit én is.

2020. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Már írtam neked múltkor, hogy nem ártana vesszőt használnod.

Egyébként amit írsz, az csak szöveg. Élőben más a helyzet:)

2020. szept. 12. 07:11
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert talán ismersz ?😂😂😂 hat én szakadok az ilyen megkeseredett padokon komolyan szanalmas😂😂
2020. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pasikon*
2020. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ide írkáltok, amit nem kell bizonyítani. :)
2020. szept. 12. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!