Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenjogúság van, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság van, akkor miért kell még mindig a férfiaknak kezdeményezniük?

Figyelt kérdés
Az egyenjogúságba nem tartozik bele az is, hogy a nők most már kezdeményezhetnek, nem kell a férfiakra várniuk?

2019. máj. 29. 11:44
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
12%
Majd mindjárt jön valaki, aki leírja, hogy a nők is szoktak. Csak éppen ez a kérdés nem a kivételekről szól, hanem arról, ami jellemző még manapság is.
2019. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
79%

Ebben nincs és nem is lesz soha szerintem. Egy férfi dolga a kezdeményezés. Egy nőé az ,hogy esetlegesen valahogy jelezze, hogy nem bánná hogy kezdeményezzen a bizonyos férfi.


Szóval hiába vársz a csodára, össze kell szedned a kis golyóidat még akkor is, ha a beszámolókról akarsz nőt magadnak.

2019. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
84%

Nos, en nem vagyok verfeminista. Az egyenjogusag SZERINTEM nem jelent azonossagot. Komoly hivatast valasztottam magamnak, de ha szulok majd, a csaladomert kepes leszek visszalepni es nem a karriert helyezni eloterbe (orvos leszek, utana elmegyek esetleg haziorvosnak, ami sokkal behataroltabb munkaidot jelent ugye.)


Szeretnek a no lenni a kapcsolatban, es meghagyni a teret a ferfinak, hogy ferfinak erezhesse magat. Neha hagyni hogy segitsen, hogy azt erezze szuksegen van ra, mert ez nagyon jol tud esni egy ferfinak! Nekem pedig az esik jol, ha nokent banik velem, kinyitja nekem az ajtot, udvarias, stb.


Ennek ellenere pl a mostani baratommal is ugy jottunk ossze, hogy en voltam a kezdemenyezobb, de utana hagytam hogy meghodithasson, bokolhasson.


Lehet manapsag ez mar nem trendi, es minden no egymaga akar mindent megoldani, karrieristanak lenni de kozben szuperanyunak is, felezni minden randin es kikerni maganak ha eloreengedik valahol. En ettol nem lennek boldog.


De nem tudnek olyan ferfira felnezni, aki a gyavasagat palastolja ezzel a gondolatmenettel.


Vannak bizonyos hagyomanyok, amelyek a mi tarsadalmunkbol meg nem koptak ki, Svedorszagban pl mar igen. En a magam reszerol nem tartom ezt feltetlenul jo dolognak. Hogy mas hogy gondolja, az az o dolga.

2019. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
87%
A JOGA mindkét félnek megvan hozzá. Azonban biológiailag továbbra is két külön nem vagyunk és vannak férfias és nőies tulajdonságok, cselekedetek továbbra is. Én szeretem nőnek érezni magam és nem szeretek férfiasan viselkedni, épp ezért nem szoktam böfögni meg a tévé előtt sörözni, és férfias ruhákban sem járok. Épp ezért nem szeretek kezdeményezni, “vadászni” sem, mert nem érezném tőle nőnek magam. De a JOGOM meglenne hozzá. Érted a különbséget?
2019. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%
Amiért még mindig a nők végzik a házimunkát, és amiért a nő marad otthon gyed-en.
2019. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a nők is szoktak, ha valóban tetszik nekik a pasi.
2019. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy érdekes, hogy bezzeg olyan kérdést nem tesznek fel a férfiak, hogy az egyenjogúságban ők miért nem szülhetnek meg szoptathatnak? :D Az már bezzeg nem olyan kellemes, mi?
2019. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
81%
Nem KELL!!! Maradhatnak büszke maguknakvalonak.
2019. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
87%

Kell?

Mutass egy jogszabályt, ami kötelezővé teszi, kérlek!

2019. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
80%

Nem teljesen van egyenjogúság... a nők fizetése meg mindig kisebb valamivel mint a férfiaké...


Na meg ez teljesen etiketti szabály! Igy alakult a történelem no is kezdeményezhet csak finoman!

2019. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!