Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek hirtelen "nem jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek hirtelen "nem jut eszükbe" a hatalmas egyenjogúságért való küzdelmük akkor, amikor elvárják a férfiaktól, hogy dominánsak legyenek és irányítóak?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag ma is ugyanazt várják el a férfiaktól a nők, mint a kőkorszakban, legyen domináns, magyarul bunkó és arrogáns... Érdekes módon ilyenkor háttérbe szorul az a hatalmas egyenjogúság hiszti, amit egyébként sok más esetben előadnak a nők. Pont hogy azok a férfiak nem kellenek a nőknek a mai napig sem, akik tisztelik a nőket, ebből kifolyólag az egyenjogúságot is. Hogy van ez akkor? Az egyenjogúság elve szerint manapság a bunkó, pökhendi, arrogáns férfiakat kellene a nőknek megvetniük, lenézniük, de pont hogy nem így történik, hanem őket tisztelik...

2019. jan. 17. 18:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom te hol élsz, de én nem találkoztam olyan nővel, aki elvárta volna, hogy irányitsam.
2019. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%

A domináns az neked mióta bunkó és arrogáns?


Olyan szánalmas ez a rinyapinya kamuzás, hogy az már fájdalmas.

Egy nőnek se kellenek a magadfajta p..csök!

2019. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Annyira bírom, hogy mindig van valami problémátok az egyenjogúsággal kapcsolatban. Azzal bezzeg nem volt problémátok, hogy évezredeken keresztül elnyomásban tartottátok a nőket, lábtörlőnek használva őket?
2019. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem vártam el ilyen undorito szerepet hogy a férfi legyen domináns

Nem szeretek és nem is tudok alávetett gyenge valaki lenni

Utalom ha egy férfi irányítani akar engem uralkodni akar felettem

Pont ezért vagyok és maradok inkább egyedülálló mert nekem nem kell egy here a nyakamba aki domináns alfa majmot akar jatszani én meg lehetek a kiskuytaja akit vezet irányít elnyom. Plusz lehetek a pótanyja aki főz mos takarít rá meg szexel vele. Ha ilyenné kell válnom hogy legyen valakim akkor inkább maradok örökké egyedül. ne akarjon egy férfi felettem dominálni mert azt nem vislelem el. Férfi saját maga felett legyen domináns ne a nő felett

Nem azért születtem nőnek hogy egy férfit szolgaljak mint valami cseled

Nőket nem kell irányítani vezetni és dominálni.

2019. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

"Nőket nem kell irányítani vezetni és dominálni."


Mégis a bunkó és arrogáns férfiaknak sikerül érdekes módon becsajozni, amelyik férfi nem bunkó, az alul marad mindig...

2019. jan. 17. 18:52
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

#5


Érdekes, párom se nem bunkó, se nem arrogáns, mégis 6 éve együtt vagyunk.


Apád is egy arrogáns bunkó?

2019. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
81%
Te bunkó vagy, mégsincs sikered. Akkor lehet rossz az elméleted?
2019. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

El vagy te tévedve. Első körben, a nők többsége kikéri magának, hogy bárki is irányítani próbálja.

A domináns férfi nem bunkó, pökhendi és arrogáns. A domináns férfi határozott, tudja mit akar (és ezt kulturáltan is ki tudja fejezni, tehát nem bunkó) és jól szervezi, irányítja a saját életét. De nem az enyémet!

A közös életünket közösen irányítjuk.

Az egyetlen terület, ahol a nők egy jó része szereti és engedi az irányítást, az a szex, de ott sem mind. Én is szeretem, ha az ágyban is határozott, tudja mit akar, levesz a lábamról. (szintén nem pökhendi, ha nincs teljesítmény, csak duma, akkor nem kell)

Amúgy azt, hogy a nők domináns férfit keresnek, tipikusan a pasik mondogatják. Mi csak határozott, érett gondolkodású, felelősségteljes férfit akarunk, aki nem gyerekként hanem partnerként kezel bennünket. Bocsi, de ez van.

2019. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Eddig egyetlen párom sem volt sem pökhendi, sem arrogáns. Egy egészséges magabiztosság, határozottság nem egyenlő a bunkósággal, meg a dominanciával.
2019. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
9%
Ez a mentalitás az őskorból maradt ránk.Minnél bunkób és agresszívabb egy férfi,annál többet ér egy nő szemében.
2019. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!