Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzem a tüzet soha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem a tüzet soha, ha már valakivel másodjára próbálom meg?

Figyelt kérdés
Nálam mindig ez van. Egyszerűen nem érzem azt a vágyat, tüzet, ami akkor volt. Miért lehet ez?

2020. szept. 11. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk nem veletlen lett vege egy kapcsolatnak...
2020. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem. Általában ezekkel a férfiakkal sosem volt kapcsolatom. Csak beszélgettünk és kisiklott. Akkor odavoltam, de másképp alakult és második alkalommal, mikor megkeresnek, hogy fussunk neki mégegyszer, nekem már nem megy.
2020. szept. 11. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, már lemondtál róla, hogy lesz valami. Olyan mintha friendzoneba tetted volna. Attól még tarthatod vonzónak, jófejnek stb. De már nincs meg a "varázs".
2020. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem részegen van ilyen emberekkel, nem is feltétlen szex. Hogy ott akkor izgalmas, de józanon nem akarnám.
2020. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. De a férfiak miért érzik másképp? Ők ugyanúgy tudnak lelkesedni, nőként én nem
2020. szept. 11. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
nem lehet, hogy nem szexet keresel elsősorban? így másodszorra, ha nincs valami több az emberben, akkor már ilyen minek kategóriába kerül a szex vele.
2020. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező 3# vagyok. Máshogy vagyunk bekötve. Nektek sokkal fontosabb már az elejétől, az érzelmi, egy hullámhosszun alapuló fokozatosan fejlődő kapcsolat. Amit ha egyszer elveszít, megszakít egy férfi, soha nem tudja visszahozni. Maximum hosszú évek után, amikor gyakorlatilag a nő már más személyként tekint rá és tud esélyt adni ismét.

Ezzel szemben mi sokkal inkább fejnehezek vagyunk az elején, könnyebben vesszük ezeket. Lehet a több elutasítás miatt, vagy alapból nálunk férfiaknál később alakul ki az a kötődés.

2020. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed a tüzet akkor minek próbálod meg mégegyszer? Azért mert egyszer már jártatok nem tartozol senkinek semmiféle elszámolással, ne legyen megfelelési kényszered. Ha nem akarsz egy kapcsolatot akkor nem vágsz bele, akár "újrázás" akár új kapcsolat lenne, ennyike.
2020. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!