Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha csak azért veszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha csak azért veszek kutyát, hogy sétáltatás közben kutyasétáltató lányoktól elkérjem az elérhetőségüket, míg a kutyáink egymással játszanak? Sajnos a netes társkeresés nem jött be. Nem vagyok fullos pasi, picit vékony vagyok, átlag fejjel.

Figyelt kérdés
2020. szept. 11. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Nem rossz ötlet (nő vagyok)
Szánalmas próbálkozás (nő vagyok)
Nem rossz ötlet (férfi vagyok)
Szánalmas próbálkozás (férfi vagyok)
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem gáz. Előre sajnálom szegény ebet.
2020. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha ennyi a motivációd egy kutyabeszerzésére, akkor NE legyen a kutyád. Egy kutya túl nagy felelősség és túl sok törődést és szeretet igényel ahhoz, hogy te csak kelléknek használd. Nem leszel jó gazdája, ha csak ezért szereznéd be és magadnak olyan terhet rónál, amit nem bírsz, a kutyának pedig egy rossz otthont.

Szoktam beszélgetni másokkal kutyasétáltatás közben, de ha nem szimpatikus, akkor ugyanúgy nem adok meg neki semmilyen elérhetőséget, mintha bárhol máshol találkoztunk volna.

22/L

2020. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném a kutyámat és gondját viselném.
2020. szept. 11. 21:34
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

#3

Nem, ezzel csak magadat áltatod, mert ezzel a résszel: "ha csak azért veszek kutyát, hogy sétáltatás közben kutyasétáltató lányoktól elkérjem az elérhetőségüket" pont az ellenkezőjét állítod.

Ne tegyél tönkre feleslegesen egy kutyát, aki akár egy szerető otthonba is kerülhetne.

22/L

2020. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet ki fogjatok csinálni a kutyával egymást F
2020. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na jó, szerintem felejtős az ötlet. A szavazás állása is erre utal.


Nem tudom, hogyan szerezzek akkor barátnőt, kifogytam az ötletekből. A neten egy lányt sem érdeklek, a munkahelyemen pedig nincs fiatalabb lány.


Nem volt még barátnőm soha. Így 24 évesen nagyon vágyom már egy kedves lányra, akit nagyon szerethetek :(

2020. szept. 11. 21:51
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
De ha bemennél a mengrlyre és elhoznál egy olyan kutyát aki senkinek nem kell az már egy jobb gondolat csak vidd el naponta
2020. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Menhelyre*
2020. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig is szerettem a kutyákat, az aranyosabb fajtákat, szóval ha lenne kutyám, tényleg nagyon odafigyelnék rá és szeretném
2020. szept. 11. 21:59
 10/15 anonim válasza:
100%

Jó vagy rossz ötlet nem tudom, de nekem így lett barátnőm.


Bár én azért vettem kutyát, mert egyedül voltam és kellett "valami" ami pótolja egy lány hiányát.

Aztán rá 1,5-2 hónapra megismertem egy lányt kutyasétáltatás közben.

2 éve együtt vagyunk.


:)

2020. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!