Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy ha egy nő minnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsikusz kérdése:

Igaz hogy ha egy nő minnél szebb kívül, annál rondább, rosszabb ember belül, és minnél csúnyább külsőre, annál jobb rendesebb ember belül?

Figyelt kérdés
Úgy értem az olyanok akik tipikus szép arc nagym3ll formáspopsi, nekik inkább csak a pasi pénze számít?
2020. szept. 8. 01:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Röviden és tömören: Nem, nem, nem és végül nem.
2020. szept. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rengeteg csúnya, kövér ember - férfi és nő - idővel gonosz, rosszindulatú, irigy lesz. És egy csúnya nő attól még nem lesz rendesebb ember, hogy nem kell a pénzes pasiknak.
2020. szept. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Van akire igaz, van akire nem. Mindenféle tipus van.
2020. szept. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem, sőt. Pont azt láttam, hogy aki kevésbé szép, de nagyon előakarja adni, hogy cuki lány/rendes srác, általában tele vannak rosszindulattal és frusztrációkkal.
2020. szept. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%

A többiekkel ellentétben, az én véleményem szerint nem ilyen egyértelmű a helyzet. A magyarázat pedig: egy mindenki által szépnek gondolt nő szinte bárkit megkaphat, ezáltal valószínűleg gátlástalanul válogat is, és az első szűrő többnyire a külső adottságok, emiatt pedig igencsak hajlamos átsiklani az adott jelentkező belső értékein. Azok a nők viszont, akik megtapasztalták a párválasztás árnyoldalát, avagy a magányt is, jóval nagyobb valószínűséggel fordítanak nagyobb figyelmet az adott kandidátus mélyebb értékeire is. Na meg természetesen a kisebb konkurencia miatt alapból is nagyobb eséllyel indulsz.

Hogy attól valaki rossz ember lesz-e, mert magasan van nála a küszöb a leendő másik fele anyagi helyzetét és külső adottságait illetően... az már egy kényesebb kérdés. A szó szoros értelmében az a rossz ember, aki kihasznál, megkárosít másokat, ebben a tekintetben pedig sem az elvárásokkal, sem az illető szépségével nincs összefüggés.

2020. szept. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Én egy csúnya nő vagyok, és legalább olyan visszataszító belsőleg is.
2020. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
9%
Maximálisan igaz:).
2020. szept. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen minden általánosítás túlzó, azaz nem húzható rá mindenkire. De a pszichológiai kutatások azt mutatják, hogy épp az általad írt összefüggés ellenkezője jellemző: a szebb emberek között több a melegszívű, kedves természetű, mint a csúnya emberek között. Ennek pedig az az oka, hogy a szép emberek már gyerekkorukban is szép gyerekek voltak, s mint ilyenek, a szüleiktől, a pedagógusaiktól és a gyerektársaiktól is több figyelmet, elfogadást, dícséretet kaptak. Márpedig aki több elfogadást kap, az általában a világot is jobban elfogadja, kevésbé fél az elutasításoktól, nagyobb bizalommal tekint a jövőbe, pozitívabb beállítódású lesz, s a negatív érzelmek (pl. irigység, harag) és az ezekhez kapcsolódó gondolati sémák kevésbé lesznek jellemzőek rá. Természetesen (mint mondtam) ez csak a többségre igaz, s vannak külsőtől független, nagyrészt veleszületett személyiségvonások is, továbbá a gyermekkor után más tényezők (pl. csalódások, traumák) is befolyásolhatják a felnőttkori személyiség alakulását.
2020. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
A lóf**aszt.
2020. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya vagyok, az is voltam mindig. Lehet, hogy valaha jó ember voltam, nem tudom, de az biztos, hogy a kinézetem miatt egész életemben kapott eltérő bánásmód, hátrányos megkülönböztetés stb. egy frusztrált, megkeseredett, irigy, haragos, rosszindulatú féreggé tett.
2020. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!