Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire reális gondolkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire reális gondolkodásmód, ha 55 felett már nem akarok élni (amúgy is a legtöbb pacák meg is hal akkor), mert átlagos természettudományos diplomásként nettó 270 et kapok 35 évesen, és ez nem lesz jobb 45 évesen sem, a ,,karrierem,, csúcsán?

Figyelt kérdés
Párom volt 4 is pár évig, de 3 éve senki, és ez sem lesz jobb, mert öregszem és ez látszik is, a nők már nem úgy néznek rám, mint 7-10 éve. Szóval valszeg pénzem sem lesz (nem is értem miért nem zárják be az olyan termsézettudományos szakokat az egyetemeken, amelyek nehezek és a hallgatók 70% a ki is hullik, de piacképtelen), informatikus meg nem leszek, mert phos vagyok matekból. Kis, két szobás lakásom van meg azon hitel, mert nem tudok 45-50 milliós családi házat venni, amire egy nő ránézhet. ÉS valszege feleségem, családom sem, meg 55 felett így unokám sem, hogy legyen ami éltessen. Más idősebb 30 feletti is van így mint én, hogy bizonyos kor felett nem gazdagon és szingliként nincs értelme már élni?
2020. szept. 8. 21:27
A kérdező szavazást indított:
le kell tolni az életet, ha tetszik ha nem, és bízni kell
felesleges élni, ha nem vagy sikeres, nincs családod és lefőtt a kávéd
én teszek az egészre, lesz ami lesz...
19 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
50 vagyok. Csak egy érettségim van. Szeretek élni. Annyi de annyi csodálatos dolog van az életben.. Sajnos így is rövid..
2020. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak miben találod meg a boldogságot, ha elmúlnak a 40 es évek és nincs családod, vagy legalább párod vagy olyan munkád, amiben sikeres lehetsz normális pénzért?
2020. szept. 8. 21:48
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

#2

Az öröm forrása sokaknál nagyon egyszerű dolgokat jelent. A 90 éves szomszédomnak például a galambjai napi gondozása. Több gyereke volt, de nem foglalkozott velük, az unokákkal sem.

2020. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
eskü, én még irigyellek is a helyzeted miatt. mégse vagyok ennyire befordulva :D
2020. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én 60 évet szeretnék élni max. Ott bumm végeznék.


Sőt ha hiába teszek meg mindent azért, hogy jobb legyen de nem sikerül, akkor még 50 év is sok lesz. Amúgy 36 f vagyok.


És igen is tettem sokmindent tanultam több szakmát is több területen, lett jobb fizum is, de a jó keresetemen kívül másom nincs.


Szüleim korán meghaltak, tesóm rokon nincs aki van az a világvégén, barátok 9 éve szétszéledtek...


volt 2 kapcsolatom de 7 éve semmi nem jön össze pedig sportolok szerintem karbantartom magam.


Próbáltam társkeresőkön és élőben is kB mindenhol de 2 éve már carok az egészre.


Szóval jelenleg még 14 év is bőven elég lesz.

2020. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

#1-es vagyok.

Számodra mit jelent a siker?

Mit jelent a jó pénz?

Párod neked is lehet. Mint mindenkinek. Keress, s találsz.

Örülj annak amid van. Egészséged. Látsz... Gyönyörű szép dolgokat látsz, láthatsz. Valakinek ez sem adatott meg.

Van kezed, lábad stb... Sajnos van aki a nélkül él, és boldogabb mint te, vagy ti...

Ha majd a mostani helyzeteteknél rosszabb jön, akkor jusson eszetekbe, hogy ezt sem becsültétek, ennek sem tudtatok örülni.

2020. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%
Miért magad ellen fordulsz, ha nem vagy elégedett a hazai életszínvonallal? Miért nem az állam ellen?
2020. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9%

6-os ez a Szent szöveg max a templomban jön be.


Ki a fenéket érdekel, hogy másnak mi a boldogság.!?


Kit érdekel, hogy másnak milyen az élete..?!


Minden embernek egyedi az, hogy mi ad értelmet és célt az életének.

2020. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor hallgass a 8-ra..vegyél egy erős kötelet.
2020. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ez nem állam, itthon diktatúra van burkoltan, de ezt mindenki tudja.
2020. szept. 8. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!