Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon megmagyarázzam, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megmagyarázzam, miért blokkoltam a közeledését korábban?

Figyelt kérdés

Van egy lány, megtudtam, hogy tetszem neki. Sőt, ő is rájött, hogy én ezt tudom. Mindennek ellenére ignoráltam a dolgot és ez elég rosszul esett neki, egyértelmű elutasításnak gondolhatta. Megérzésem szerint ettől azt érezte, hogy nem elég jó hozzám.

Ez még éppen a járvány kitörése előtt volt. Ha az lecseng, újra fogunk találkozni.

Az igazság az, hogy valójában mindig is tetszett, de akkor nem volt megfelelő az alkalom, hogy kapcsolatot alakíthassak ki, hosszan tartó egészségügyi problémák miatt. Azóta már nincs ilyen akadály.

Nyilván ezt nem mondanám meg neki, hogy mi miatt, de szerintem tartozom neki annyival, hogy azt megmondjam, hogy akkor valamiért nem volt alkalmas. Máskülönben nem értené, hogy ezúttal miért akarok valamit mégis.

Szerintetek?



2020. szept. 11. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell.
2020. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan megérdemli a magyarázatot.
2020. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, legalább tudni fogja miért ...
2020. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen, joga van tudni.
2020. szept. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"ettől azt érezte, hogy nem elég jó hozzám."

Azért van ám önbizalom.. :D

2020. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Abból indulok ki, hogy a gyakorin ha egy nő utasít el egy pasit 10 ből 8 komment az, hogy nem kell megmagyarázni, felejtse el. Akkor nincs is kettős mérce mi? Hiszen nem kötelező megmondani.
2020. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2,3,4 - Jogos amit a 6-os mond, kíváncsi vagyok, mit szóltok hozzá.

5 - Kicsit meg volt zuhanva az önbizalma az azt követő hetekben. Ez egy alkalmi eset volt. Ezek a történések hónapokat átívelően folytatódtak, az már egy komollyá érett szándék.

2020. szept. 12. 13:48
 8/12 A kérdező kommentje:
*Ez nem egy alkalmi eset volt.
2020. szept. 12. 13:48
 9/12 anonim ***** válasza:

A #6 egy végleges elutasításról beszél. Kérdező, te pedig szeretnéd folytatni/újra kezdeni ezt a kapcsolatot.

Egyébként a hatos által írtakkal sem értek egyet, nőként.

2020. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ismerek olyat a nőknél, hogy végleges elutasítás. Nem egyszer fordult elő, hogy egy nő aki elutasított, később akart valamit mégis. Sosem kértem magyarázatot, egyszerűen csak nem adtam második esélyt. Ha esetleg lett volna egy értelmes magyarázata rá, akkor lehet, hogy elfogadom. Az a baj, hogy a többség ezt nem tudná értelmesen kimagyarázni. De nőknél az alkalom sincs meg rá, mert magától nem jön elmondani, én pedig nem fogok lépni felé.
2020. szept. 12. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!