Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már olyan, hogy magadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy magadnak sem tudtad megmagyarázni, miért nem tetszik az illető?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú. Magas, jóképű, vékony, okos, jó állása van, nem bunkó, de mégsem szeretném őt. :( Az ösztöneim miatt vagy miért?
2020. jan. 1. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már tényleg neked kell tudni, mi nem látunk a fejedbe, hogy megválaszoljuk.
2020. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyike a racionálisan nem magyarázható dolgoknak. A szerelem nem egy matematikai képlet, hogy ha ez ilyen, az olyan, akkor működni fog.
2020. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom, szerelem nem egy matek példa, hogy ha megvan a képlet, és az adatok, akkor ki tudd számolni a helyes eredményt.
2020. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj aki alakra nem tetszett négis összejöttem vele de végml szakitottam mert nem éreztem jól magam vele és nem a külső miatt hozzáteszem hanem nagyon kevés találkozással is beérte...
2020. jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisugárzásában érezhetsz valamit, hogy pl.: sunyi.
2020. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Meg az ellentettje is előfordult, hogy olyan nő tetszett meg, aki külsőre egyáltalán nem volt az ideálom. Ahogy előttem is írták, a vonzalom nem számokkal kifejezhető dolog. Ezért felesleges már az elején szűrőket használni. Ki tudja, lehet hogy egy olyan ember lesz az igazi, aki ezeken simán kiesne!
2020. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, de nem is keresem a magyarázatot arra,hogy miért is nem tetszik az illető.Bizonyára találnék rá magyarázatot, de nincs értelme, hiszen ha nem jön be, nem szimpatikus, még ha tudom is mi az oka, a tényen nem változtat.
2020. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Külsőre tökéletes volt, mégis taszított jellemre, mert férfi létére hisztis volt. Ráadásul unalmasnak tartom.
2020. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!