Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon megmagyarázzam, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megmagyarázzam, miért blokkoltam a közeledését korábban?

Figyelt kérdés

Van egy lány, megtudtam, hogy tetszem neki. Sőt, ő is rájött, hogy én ezt tudom. Mindennek ellenére ignoráltam a dolgot és ez elég rosszul esett neki, egyértelmű elutasításnak gondolhatta. Megérzésem szerint ettől azt érezte, hogy nem elég jó hozzám.

Ez még éppen a járvány kitörése előtt volt. Ha az lecseng, újra fogunk találkozni.

Az igazság az, hogy valójában mindig is tetszett, de akkor nem volt megfelelő az alkalom, hogy kapcsolatot alakíthassak ki, hosszan tartó egészségügyi problémák miatt. Azóta már nincs ilyen akadály.

Nyilván ezt nem mondanám meg neki, hogy mi miatt, de szerintem tartozom neki annyival, hogy azt megmondjam, hogy akkor valamiért nem volt alkalmas. Máskülönben nem értené, hogy ezúttal miért akarok valamit mégis.

Szerintetek?



2020. szept. 11. 23:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jelen esetben viszont én vagyok a férfi és én oda tudok menni és elmondani.
2020. szept. 12. 15:46
 12/12 A kérdező kommentje:
Még a 10-est kiegészítem azzal, hogy ez csak én vagyok. Sok férfi elutasítás után újra próbálkozik, és nem egyszer fordult már elő ismerősi körben, hogy többedik próbálkozásra, sokadik elutasítás után mégis sikerült megfektetni a nőt. Nem hiszem, hogy kapott rá választ a nőtől, hogy korábban miért nem. De talán annyira nem is volt rá kíváncsi.
2020. szept. 12. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!