Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy férfi a melóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi a melóhelyen(nem vagyunk közvetlen kollégák csak néha látom) de minden nőnek csapja a szelet. Nem nagyon érdemes vele foglalkozni igaz? Állandóan néz de nem jött oda hozzám egyszer sem.

Figyelt kérdés
Ha nem teszek neki akkor minek les állandóan. Ha tetszem akkor még miért nem jött még oda hozzám, ahogy láttam ez a csajokat leszolítani dolog nem okoz gondot neki.
2020. szept. 12. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a köv. áldozat...
2020. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, veled nem lesz nehéz dolga. Ne tervezz sokat vele.
2020. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hétfőn mondok fel.
2020. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Inkább hanyagolom. Egy ilyen pasi bizonyára nem sok mindenre jó.
2020. szept. 12. 15:50
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as hol dolgozol?
2020. szept. 12. 16:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, te is sorra kerülsz majd.
2020. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Ez a lélektani hadviselés része. Mindig néz, jelzi, hogy tetszel neki, de kivárja, hogy esténként, elalvás előtt, amikor számba veszed az aznap történteket, kicsit elidőzzél nála, kicsit elábrándozzál, kicsit meglóduljon a fantáziád, kicsit kiszínezd a történteket. Egy-egy különösen izgalmas csajnál magam is bevetettem hasonló trükköket.
2020. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es szerintem ilyet csak te csinálsz. :D

Nem hinném, hogy így lenne. Lehet, csak szimplán nem tetszek neki, csak a folyamatos nézést nem tudom hova tenni.

2020. szept. 12. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

"7-es szerintem ilyet csak te csinálsz. :D Nem hinném, hogy így lenne"

De vedd észre, hogy működik! Hiszen most is rajta rugózol.

2020. szept. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem ez kicsit irreális. Szerintem egy olyan pasi, nem cselekszik ilyen következetesen.
2020. szept. 13. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!