Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány férfi hogyan tud úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfi hogyan tud úgy elülni a maga kis életében, vágyak nélkül?

Figyelt kérdés
Az sem érdekel sokakat, hogy 30 éves kor környékén még párjuk sincsen. Nem is ismerkednek. Eljárnak dolgozni, aztán pedig otthon ülnek egyfolytában. Világot látni, utazni sem pénzük, sem igényük sincsen.
2020. szept. 13. 17:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Szia, ilyen pasi vagyok.

Annyi hogy elfogadtam hogy nem kellek a nőknek, ennyi.

Mit szenvedjek akkor velük?


Nehogy azt higgyétek hogy bármit megértek ti nők. Egyáltalán nem.

2020. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudod, hogy nem pont az a vágya, hogy nyugodtan otthon ülhessen?

Nem mindenki egyforma.

Én pl. tele vagyok pénzzel, utazhatnék, mégsem megyek, mert egyszerűen nem érdekel.

nem bántok senkit, nem ártok senkinek, jól elvagyok. Mi ezzel a problémád, ha nekem ez így jó?

2020. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

1.: A pénz hiány nagyon komoly ok.

2.: Minek tartana tehenet, ha kapni tejet?

3.: Olcsóbb havi 1X, egy minőségi prosti, mint egy barátnő.

2020. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Ők meg téged nem értenek.
2020. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Aki tapasztaltabb párkapcsolati szinten, az teljesen megérti ezt a viselkedést. Pénztől teljesen független dolog.

Akinek meg igénye van rá, egyedül is megnézhet szép tájakat, helyeket és koncertre is elmehet attól függetlenül, hogy nem tart egy házisárkányt :)

2020. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a személyek beletörődtek hogy nem kellenek a nőknek. Vagy azoknak a nőknek akikhez vonzódnak.
2020. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk ahelyett hogy elutaznék Balira és elb@sznám mindenféle hülyeségre a pénzem, inkább arra gyűjtök, hogy tartósan kint maradjak külföldön, és ha netán 1-2 hónap után találnék csak munkát, akkor is legyen félretett pénzem.


26/f

2020. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Mert rájöttek, hogy a vágyaik és a valódi lehetőségeik között hatalmas szakadék tátong, amelyet bárhogy próbálhatnak, nem fognak tudni átugrani. Így ahelyett, hogy egész életükben frusztrálnák magukat, igyekeznek beletörődni, elfogadni, hogy hol a helyük a táplálékláncban, és milyen lehetőségeket adott nekik az élet.
2020. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Mennyivel jobb lenne, ha meg pocsekul is erezne magat es napi szinten keresne a frusztraciot.

Nokent mondom, ez is lehet eletmuveszet.

2020. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Én pont ilyen életvitelt folytatok, de én nagyon nem érzem jól magam így, és még nem is törődtem bele teljesen, hogy így halok meg.

Az utolsó reményem az, hogy egy kedves lány kihúzna sz@rból, mert egyedül nem élvezem az életet. A pszichológusom szerint is ez volna az út.

A gyakorin meg persze mindenki azt írja, hogy húzzam le magam a vécén és amúgy is tartsam távol magam a nőktől, mert ezzel az ő életüket is tönkreteszem. Hát nem nevetséges?

2020. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!