Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok azért ha 22 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Elég rosszul alakult az életem. Eddig kis reményt nem láttam arra h barátnőm legyen. Sosem kerültem ismerkedős viszonyba egy lánnyal sem.

Sokan szerintem lenéznek emiatt. De már én is utálom magam emiatt. Nagyon zárkózott vagyok.


2020. szept. 14. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Még nem is kúreltál?
2020. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez a rinyálás ami nagyon rossz. Kit érdekel, hogy még 22 évesen nem volt még párkapcsolatod? Magánügy.

De az, ahogy itt sajnáltatod magad, meg már átesel a ló túlsó oldalára, tehát kezdődő depresszióba, ez az ami elriasztó.


Ha van t..köd, akkor fogd meg és szedd össze magad! Senkinek nem kell egy rinyapinya kisfiú.

2020. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kérdésre válaszolva, nem, ettől nem vagy rossz ember. Engem speciel nem érdekel kinek hány kapcsolata volt, ha volt egyáltalán. Elvagyok a saját dolgaimmal.
2020. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem rossz ember vagy hanem selejtes.
2020. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, csak béna.
2020. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem, csak óvodásként picsogós. Azon gondolkoztál már hogy miért? Nem, ne külső okokat keress, hanem azokon a tényezőkön amin te tudsz változtatni! Ott a zsebedben a megoldás kulcsa, rajtad múlik hogy csak keseregsz, vagy helyrerázod a tökeidet és cselekedsz.
2020. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Gonosz vagy ha nem volt csajod.

Idióta.

2020. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!