Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 20 évesen vénlány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 20 évesen vénlány vagyok? Minden barátnőm 18 évesen megy férjhezfelé én még mindig egyedül vagyok és olyan rossz igy

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 19:36
1 2
 1/15 cukilányka 0.0 ***** válasza:
9%

próbálj ki fizetős szolgáltatásokat, nem szégyen az nőként sem! :)


20L

2016. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el nem vagy az.:) Én is hasonló helyzetben vagyok csak +20évvel idősebb vagyok nálad.. Talán össze kéne jönnünk.:) 41/F
2016. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Remélem ezt te sem gondolod komolyan! 20 évesen vénlány?! Eleve ez a szó szerintem egy baromság, na de egy 20 évesre ilyet mondani?

Az ég világon semmiről nem vagy lekésve és lehetőleg ne a barátnőidből indulj ki, mert az se normális szerintem, hogy 18 évesen mennek férjhez... Egy 18 éves még épphogy felnőtt, iszonyat korai, de mindegy, nem az én életem.

2016. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És? Kötelező neked is beállni a sorba? Kötelező elkötelezned az életed fiatalon? Nem. Szóval nem vagy vénlány sem és van időd. Majd a barátnőid mikor válnak pár év múlva majd rájössz nem is baj.
2016. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

En meg 26 evesen vagyok egyedul.

De azert nem olyan rossz ez igy. N

2016. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérsz még férjhez menni. Még csak most kezdődik az önálló életed.
2016. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tényleg? Nem tudom eldönteni, hogy neked akkor most sok vagy kevés barátnőd van e?!
2016. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, vénlány vagy 20 évesen és kötheted a pulcsikat meg sálakat...


Jézusom, te sem vagy 100-as!

2016. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hol élsz? Ez manapság már csak nagyon kis falvakban igaz, hogy érettségi után házasság, és aki nem, az "vénlány".


Bp-en még a 30-as nők is azzal jönnek, hogy fiatalok még a házasság+gyerek témához :D

2016. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

18 évesen férjhez mennek? Hát az olyan is lesz :D Elképzeltem mi lett volna ha az első exemet feleségül veszem haha

Még az anyjáról sem tudott leszakadni, nem lehetett kint este 9 után, és menjen férjhez? :D

2016. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!