Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha közel 40 évesen visszaköltö...

Ha közel 40 évesen visszaköltözök vidékre a szüleimhez,kevésbé lesz rossz hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Mivel itt Pesten nem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztem,úgy döntöttem hazaköltözöm vidékre.Még dolgozni talán feljárok ide,de nem akarok már itt lakni.Meg arra számítok,ha hazaköltözök,nem leszek ennyire magányos,lesz kihez szólnom.Barátnőm már úgyse lesz,több mint 10 éve itt lakom,ha eddig nem sikerült ezután sem fog.Jó döntést hoztam szerintetek?

2020. aug. 26. 00:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Arra volt jó hogy felköltöztem Pestre hogy tapasztalatokat gyűjtöttem emberekről,albérletekről,munkahelyről,megtudtam milyen egyedül élni,de most elég volt.Visszatérek a biztonságot nyújtó otthonomba.
2020. aug. 26. 00:36
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Majd kiderül
2020. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A neten ismerkedtem,beszélgettem emberekkel,na de ezt otthon is meg tudom tenni,ehhez nem kell Pesten lakni.Véleményem szerint Pesten sem könnyebb barátokat,barátnőt találni mint vidéken,nem a helytől függ.Aki jó képességű,annak egy 500 fős kis faluban is lesz barátnője.Aki még nem,annak meg egy 2 milliós lakosú városban sem.
2020. aug. 26. 00:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó döntést hozol! Az a lényeg, hogy a lehető legjobban érezd magad.
2020. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
És mi lesz, ha majd a szüleid se lesznek már?
2020. aug. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

ma 03:08

Ilyet genyaság volt felhozni.

2020. aug. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Igazából csak annyival fog cseszegetni a környezeted, hogy mikor lesz már párod, családod stb, és tuti valami bajod van, vagy meleg vagy... Stb

Haverom falun lakik, neki sincs barátnője, de amúgy tök jól elvan, szórakozni Pestre vagy más nagyvárosban jár, de emiatt már szájára vette a közösség, hogy biztos meleg meg ilyesmik, meg hogy nem normális, szektás, meg ki tudja még mit beszélnek róla. Pont azon gondolkozok, hogy vissza megy a városba lakni, ahol nem egymás életével foglalkoznak, mert hiába szeret ott élni, már elege van a pletykákból.

2020. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 itt Pesten is cseszegethetik munkatársak,lakótársak is.Én nem vagyok már olyan fiatal,laktam már kis faluban,kis városban,most a fővárosban és arra jöttem rá,hogy nem az számít hogy falun,tanyán vagy városban lakok.Nem a hely számít.
2020. aug. 26. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Gyakorlatilag a pösti piták már a nem normális kategóriát karolják fel...tisztelet pár kivételnek.

Gyakorlatilag csak nyersz a döntéseddel.


Hajrá, ahogyan a kopaszra is randi előtt parókát:DDD

2020. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Még rosszabb lesz...
2020. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!