Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek 38 évesen?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs merre kéne, hiszen nem vagyok már tini, igazán nincs társasági életem se, normalis, hosszútávú kapcsolatot szeretnék, neten van csak lehetőségem ismerkedni, ez miatt de nem a legjobb, ki merre ismerkedik hasonló korosztaly?
2020. szept. 15. 11:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék veled, ha nő vagy, én is 38 éves vagyok, de férfiban.

Hol ismerkedj?

Utazás közben, könyvtárban, képzések során, sport-, kutyasétáltatás közben, kirándulás során, a neten, pl.

2020. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%
Kamu.:) Azért jól megvezetted itt a népet,grat. :D
2020. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2020. szept. 15. 20:44
 24/29 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan már,kérlek!Azt írtad,a GIMNÁZIUM óta nem próbáltál ismerkedni.Mit csináltál húsz éven keresztül,sarkkutató voltál az Antarktiszon?Komolyan azzal akarsz megetetni minket,hogy eddig nem érdekelt a dolog,most meg rád tört a hiányérzet?Hajnalban kelek,megyek lefekszem.Majd holnap megnézem,mennyien vették be a dolgot. :)
2020. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
30 as noket keress.
2020. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én a konditermeket ajánlanám, ott lehet ismerkedni, beszélgetni, meg még sportolsz is közben és attól jobban nézel ki és magabiztosabb leszel.
2020. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ne hülyítsd már, konditeremben csak pasik vannak. 80% biztos, ha oda akarsz lépni egy csajhoz, már előtted van 5 fasz.
2020. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

Én azt tapasztalom, hogy ezt a rovatot simán meg lehetne szüntetni, mert vagy kamuregek vannak rajta, vagy "Ezt szeretném, de ha van jelentkező, egyből befékezek" gondolkodásúakkal van teli.

Mit akarnak valójában az emberek: a nők/férfiak vegyesen?

2020. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%
Lofaxt se akarnak, csak egy jót röhögni. :)
2020. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!