Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek 24 évesen baráti kapcsolatok nélkül?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán vannak barátaim, így fogalmam sincs merre kéne próbálkoznom, igen tudom ott a net tinder stb.. De valami más kéne, azt érzem ahogy telik az idő egyre szukosebbek a lehetőségek.. Nálatok is ez van?
2020. jún. 11. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Milyen érdeklődési köreid vannak? Ha eljársz különböző eseményekre, belépsz csoportokba, szervezetekbe akkor könnyen találsz új embereket.
2020. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ahol lakom nincs semmi szociális lehetőség.
2020. jún. 11. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehol? Jobb lesz mindenkinek ugy
2020. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha te mondod
2020. jún. 11. 17:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Látszik milyen emberek vannak itt is.magyar mentalitás
2020. jún. 11. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig én ebből az élethelyzetből netes ismerkedéssel törtem ki. Elég ha barátaid lesznek onnan, aztán velük találkozgatsz, és ismerkedhetsz rajtuk keresztül is.
2020. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj nem hiszem, hogy olyan baratsagot lehet találni, főleg neten keresztül.ebben a világban?...
2020. jún. 11. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, ebben a világban minden rossz, és lehetetlen társas kapcsolatokat kialakítani :D ilyen hozzáállással ne haragudj, de mit vársz?

Nem tudom mit csinálsz, egyetemen, vagy munkahelyen is tudsz ismerkedni. Vagy írtad, hogy ahol laksz, nincs szociális lehetőség. A közelben biztos találsz valamit, mondjuk ha fél órára laksz egy nagyobb várostól, akkor néha bemehetnél. Elmész könyvtárba, még ott is le tudsz szólítani valakit egy könyvvel kapcsolatban, ha bátor vagy. És ha neten nem akarsz, barátaid nincsenek, muszáj lesz teljesen idegeneknél próbálkoznod. Én átérzem a helyzeted, és muszáj valamit csinálnod, nem fog magától jönni valaki. Elmehetsz akár távolabb is, aztán ha lekoptatnak, úgyse látod többet. Majd ha lesz rá lehetőség, akkor koncert, és ott már meg is van a közös pont, ugyanolyan zenét szerettek, tök jól lehet ezzel beszélgetést kezdeményezni. Vagy érted, bármi ilyen helyen, ahol találsz valami ürügyet hogy megszólíts valakit. Ha neten nem megy, akkor ennyi maradt.

2020. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elkoltozni nem tudok nagyobb városba mert nem így működik. Annyit nem keresek..
2020. jún. 11. 17:45
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Ember! Itt csakis veled van a gond, vedd már észre!
2020. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!