Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korában érzi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korában érzi azt egy nő hogy hosszú távon is egy sráccal tud maradni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és most lett vége a harmadik kapcsolatomnak, ugyan azzal a válasszal. Hogy még ki szeretné élni magát és nem tudja leélni az életét 1 emberrel. Erre még nem áll készen. 20 éves a lány aki most el hagyott. Én már nem tudom hogy milyen korosztályt találják mert én úgy érzem hogy nem mégcsak hanem már 24 vagyok és szeretnék egy életre való kapcsolatot

2020. szept. 15. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn 26 évesen éreztem először.Nő vagyok.
2020. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
Ember, tapasztalat, beàllítottsàg, és sajnos érzelemfüggő is a kérdésedre adott vàlaszok mindegyike.
2020. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Ahány évesen talál olyan srácot, akivel hosszú távon is együtt szeretne lenni, szerintem.
2020. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 felett
2020. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Az a sráctól is függ sokban. De egy húszéves az nekem kb. naposcsibének tűnik, pedig nem vagyok sokkal idősebb nálad. Nekem úgy tűnik inkább, hogy ilyen tempóval és emberismerettel egy korai válást kergetsz.
2020. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha komolyat akarsz ne egy tinipi..cs kezdj@!
2020. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván ez mindenkinél más. Nem ismerem a volt csajod, talán igaz amit az utolsó ír, tinip@ akinek nem elég ha egy pasi rakta. Viszont ez nyilván mindenkinél más.
2020. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van aki egész életébe ezt vallja.
2020. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb 26 évesen jött ez a feeling. Korábban is hosszabb kapcsolataim voltak, de sosem éreztem, hogy egy életre ammen.

Most érzem, hogy már jó lenne egy életre társat találni.


27/N

2020. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!