Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha egy 26-29 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy 26-29 év körüli férfival ismerkedtek és randizgattok, mindig azon vagytok, hogy minél előbb kiderítsétek, volt-e már barátnője, mert nem szeretnétek összejönni egy olyannal, akinek ti lennétek az első barátnője?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kideríteni, elég jól látni, ha valaki teljesen tapasztalatlan.
2020. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És ha nem derül ki, mert magabiztosnak tűnik a srác?


Ha nem derül ki egyértelműen, akkor rákérdezel, mielőtt összejössz vele? Semmiképp nem jönnél vele össze, ha még nem volt barátnője, mert ez számodra annyira gáz dolog?

2020. szept. 15. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ténnyel van baj. Ha normális és nincs emiatt szorongása, jól kezeli a párkapcsolati helyzeteket, akkor tök mindegy nekem, volt-e már más.

A baj ott szokott lenni, hogy mivel nem volt, ezért szorong és tapasztalatlan, ami meglátszik, illetve fordítva, emiatt sem jött össze eddig. De ha nem érződik ez rajta, mert talpraesett, normális, jó kiállású pasas, rendben van minden szempontból, akkor nem számít egyáltalán.

2020. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogyan fogalmazzam meg érthetően... Nem a konkrét múlt számít, hanem annak hatása a személyiségére, a tapasztalatain keresztül, a viselkedésére.

Lehet barátnő után is éretlen, önző tahó stb, és lehet 0 kapcsolattal is rendes, kompromisszumkész, érett, csak ez kevésbé jellemző.

Az önbizalom hiánya, komplexusok stb a baj.

Általában akinek már volt kapcsolata, az valamennyit tanult ezekből, és nem teljesen idegen egy csomó helyzet, érzelem stb a számára, talán tudja már, hogyan kezelje ezeket. Úgy is tudhatja jól kezelni, ha most találkozik ezekkel először, de azért úgy könnyebben hibázik az ember, ha tapasztalatlan.


Szóval nem, nem vagyok azon, hogy rögtön kiderítsem, de általában hamar szóba jön. Sokat elárul, mik a gyengeségei, miket tanult, miben kell még fejlődnie, mi lehet nálunk nehézség. De a részletek már nem első pár randis témák.

Viszont ha azt érzem, jól kezeli a helyzeteket, gördülékenyen megy minden, akkor nem zavar az sem, ha nem colt más, max furcsa, hogy eddig semmi se volt.

2020. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. szept. 15. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jut ezt feltételezni.
2020. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Látszódik azonnal... egyébként meg nem tökmindegy? Nem az elődök számítanak, hanem a jelen.
2020. szept. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem hamar kideríteni, de pont ellenkező motivációval, nem szeretnék a 2345. csaj lenni. Ennyi idősen nekem 0 és 5 között fér bele az előző partnerek száma.

26N

2020. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még csak eszembe sem jutna ilyesmi. Bár általában megkérdezem, hogy mióta keresgél, szóval ha őszinte, akkor azért kiderülne. Ettől függetlenül engem nem zavarna, pedig 29 nálam az alsó korhatár.
2020. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam egyáltalán exekről kérdezni. Nekem nem is szimpatikus, ha valaki ismerkedési szakaszban próbál az előző kapcsolatairól mesélni, hacsak nem valami őrületes sztorija van. Ugyanakkor randiztam már kicsit idősebb szűz sráccal, és ő meg úgy rohant körbemutogatni, és úgy nyomasztott, hogy nem szeretném megismételni azt az élményt, ezért van bennem némi negatív előítélet.
2020. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!