Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szolid embereknek sosem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid embereknek sosem lesz párjuk?

Figyelt kérdés

Jóval 20 felett vagyok senkim nem volt még.

Pedig másoknak már iskolás korukban volt.


Akiknek már tini korukban volt hosszú kapcsolata azok mit csináltak hogy hozták össze?

Felnőttként sem megy nekem, nekik gyerekként hogyan sikerült?


2020. szept. 16. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Szolid = gyáva, visszahúzódó, egész nap számítógépen játszik, nem mer megszólalni, nem jár társaságba

Hát igen, így nehéz. Aki ilyen és nem változtat, egyedül marad. Nincs mese, társaságba kell járni, ismerkedni, haverkodni, SZOCIALIZÁLÓDNI. Utána jöhet a párkapcsolat.

2020. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk oda kéne menni egy nőhöz, és beszélgetni vele! MILF-eket keress, és ne a "Meggyughatom, csókolom?" kérdéssel indíts!
2020. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"MILF-eket keress"


És mi van, ha nem az archeológia a hobbija?

2020. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.-nak.


Én bort iszom, nem mustot.

2020. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!