Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A hozzám hasonló későn érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzám hasonló későn érő embereknek, mikor sikerül/sikerült párt találniuk?

Figyelt kérdés

Igazság szerint már 22 éves korom óta kezdtem el aktívabban a társkeresésbe belecsöppenni. Korábban még nem, mert nem éreztem magam érettnek rá, meg nem is volt rá szükségem. Most 23 vagyok, ismerkedem neten is meg élőben is, ha tudok. Bár már egész jól sikerült barátságokat kialakítani lányokkal, csak épp nem rendes kapcsolatot. Meg azóta már sokkal nyitottabb vagyok, így ennek is köszönhető, hogy már idáig sikerült eljutnom, de vajon 30 éves korom előtt sikerül még mindez? Más már 27 éves meg hamarabb nősül, én meg szinte sehol se vagyok még. Az a tinis korszak meg mikor a partnereknél történik a csere-bere nem is bánom, hogy kimaradtam belőle. Mert minek annyi csalódás, lesz még így is elég. Mellesleg helyesnek tartanak, de ugye ez relatív. Nem vagyok túl súlyos, se csúnya. Igaz nem vagyok milliomos, se izomkolosszus, de na... A barátzónából meg előbb-utóbb ki kéne kerülni, nem is állítom azt hogy nem próbálkoztam komolyabban. Csak épp így járok feszt, aztán már emiatt hangulat ingadozó is lettem. Ami annyit tesz, egy idő után beleunok és nem foglalkozom ezzel az egésszel, aztán megint erőre kapok és újból próbálkozok. Más is van hasonlóan?


23/F



2019. nov. 23. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

22 vagyok. De hidd el, már rég elkéstünk.


Ha megnézed, egy csomó korunkbeli lány már évek óta komoly kapcsolatban van. Nézd csak meg találomra korodbeli nők fb profilját, és minden második olyan lesz, hogy a pasijukkal fényképezkedtek le, akikkel minimum 1-2 éve kapcsolatban vannak.

Egy csomó nő amint megtudta, hogy nem volt még kapcsolatom, többet nem is ír vissza nekem semmit. Ebben a korban a nők már "komoly kiforrott tapasztalt Férfit" keresnek. Ha megtudják valakiről, hogy nem volt még kapcsolata, rá sem néznek.


Szóval megpróbálni megpróbálhatod (én is próbálkozok). De fel kell készülnöd rá, hogy nem valami fényes a helyzetünk.

2019. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de azért nem kell kétségbe esni, meg kapuzárási pánikolni. 30 éves korig még bármi lehet, nézd a jó oldalát :D Meg vannak még olyan lányok akkor is szerintem, akik szintén így vannak. Nem mindenki éli ki magát a tini korszakában. Meg nem muszáj pont az érettebb nőkkel ismerkedni, lehet a fiatal 17 év körüliekkel is :D Nekik még úgy se az az elvárás, hogy luxus utazás meg drága étterem legyen az elvárás. Bár akiket a pénz éltet az olyan is. 30 felett mondjuk már elismerem, hogy gondok vannak, ha nem jön össze semmi. De fel a fejjel, nem szabad feladni!
2019. nov. 23. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy elkéstél, hanem az hogy nincs tapasztalatod. És ez időfüggő. Nem olyan mint egy nyelvtanulás, hogy mindegy hogy 22 vagy 35 éves tanulsz meg. 45 évesen már mindegy lesz mikor tanultad.

A masik nem ismerete nem ilyen. Az mindenkinél fejlődik és ha sok késéssel kezted annak megvan az oka, és a hátrányodat nem tudod ledolgozni. Mire 25-30 éves leszel és lesz kapcsolatod , addigra más már a második harmadik kpacsolatába van, vagy inkább már a házasságra készül.

2019. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


A liliomtiprás sosem vonzott. Szinte mindig 20 év fölötti nőknél próbálkoztam.

2019. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Derwer ***** válasza:

Nyugalom srácok, cool down...

26évesen kezdtem csak el keresni a bajt, izé, párkapcsolatot. ;)

5 évvel utána, már van eljegyzés, házasság és a fiam is megérkezett. Működik ez így is.


Az mondjuk igaz hogy a tapasztalat hiánya (nem, nem a szexre gondolok, hanem a párkapcsolati részre) igenis meglátszik, nem múlik egyhamar. (talán még most is érződik rajtam)

És, igen a csajok se lelkesednek az ilyen miatt. De nem kell ezzel indítani, elég ha akkor tudja meg, amikor már van valamennyi kötődés. (meglátásom szerint a nők kiforrott dolgokat kedvelnek, nem szeretnek veled vagy téged fejleszteni, de ez van)


31F

2019. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40 vagyok. Még keresem a párom. Voltak kapcsolataim de még nincs meg az igazi...
2019. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35 eves vagyok, kb. ugyanigy. Tobbszoros friendzone bajnok :)
2019. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!