Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevesebb vagyok azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb vagyok azért mert nekem nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az lenne a normális ha olyan 18-20 körül legkésőbb találna az ember valakit. De nekem nem jött össze. Ami nagyon idegesít, úgy érzem kimaradtam sok mindenből, ami másnak természetes fiatalon.

Esélyt nem látok arra hogy rövid időn belül barátnőm legyen. Szeretném tudni milyen végre milyen amikor szeret egy lányt.

Sok lánytól hallom azt hogy kevés megbízható, rendes fiú van. De aki tényleg rendes az nekik nem kell mert unalmas. Most akkor mit akarnak???? Annyira válogatósak a lányok én tuti nem jövök be senkinek.


2020. szept. 16. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, sok mindenből kimaradtál, és ki is fogsz maradni. Ez egyértelmű, nem?
2020. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem még mindig jobban jártál mintha lehuztal volna egy rossz kapcsolatban eveket, majd utolag semmi mást nem tudsz csinálni csak szapulod az exed es sajnaltatod magad. Azt tanácsolom, kezdj el barátnőt keresni, lehet lesz par visszautasitas... Es? Megeri hidd el
2020. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

"Sok lánytól hallom azt hogy kevés megbízható, rendes fiú van. De aki tényleg rendes az nekik nem kell mert unalmas. "

Pedig egyértelmű, csak kevered szezont a fazonnal. Olyant keresnek, aki jó ember, megbízható, talpraesett, van önbizalma és céljai. Akit te "tényleg rendes"-nek nevezel, valójában tutymuty alak, aki inkább megfelel mindenkinek, kerüli a konfliktust, nem mer kiállni magáért és másért - így "rendes"-nem mondható, valójában megalkuvó.

2020. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.
2020. szept. 16. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy kevesebb. Nem kell rohanni semmivel.

Amúgy mivel töltöd a szabadidőd?

2020. szept. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy kevesebb.


Üdv a klubba!


23F

2020. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy nő mit akar, a jóisten sem tudja...
2020. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!