Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a szingli nők, mikor azt mondjuk, hogy azért nincs senkijük, mert túl magasak az igényeik? És miért tagadják a végsőkig ennek tényét? Kevesebbek lennének, ha beismernék, hogy így van?

Figyelt kérdés

És főleg Budapesten és a nagyvárosokban gondolom, ahol azért van rengeteg ember csak ki kéne nyitni a szemüket.


Egyre jobban tisztelem azokat a nőket, akik 50 pontos listával mennek randizni és akik be merik vallani, hogy nekik pénzes vagy kigyúrt vagy akármilyen pasi kell. Lehet, hogy nem fogják megtalálni és lejjebb kell adniuk az igényeiket, de ők legalább tudják, hogy mit akarnak.


A többiek meg hazudgálnak össze-vissza. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ennyire negatív, frusztrált személyiségek, akik csak a szélsőséges esetekre fókuszálnak (füttyögő segédmunkás, perverz állat, idős bácsi), vagy tényleg ennyire nem veszik észre a jeleket?



2020. máj. 29. 07:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Sokaknak még az is magas elvárás, ha egy nő kijelenti, hogy a férfi legyen hűséges, megbízható, tisztességes, becsületes, szeresse a nőt úgy ahogy van, legyenek céljai, legyen érett értelmileg és érzelmileg.

Pedig ezek alap dolgok.

2020. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Csak az utolsó bekezdésre: nehéz észrevenni a jeleket, ha nincsenek... Vagy pl. lehet, hogy miután elhaladok, a hátam mögött óvatosan rám pillant, de akkor én azon már mit vegyek észre? A zárójelben említett nagyon gáz réteg viszont érdekes módon gondoskodik róla, hogy ne maradjanak észrevétlenül a jeleik... Ebből nem azt szeretném kihozni, hogy akkor normálisék is füttyögjenek és tegyenek megjegyzéseket, de ha rá se mernek nézni az emberre szemtől szemben, mosolyogni is félnek vagy nagyon max. idáig jutnak el, de azt is csak ritkán, úgy nehéz.

Mielőtt jönne, hogy bezzeg a nők: nem, tőlünk sem tartok elégséges és érzékelhető jelnek egy kis hajdobálást... Ugyanakkor itt megjegyezném, hogy pl. én amikor kerestem a számomra vonzó férfi tekintetét, igyekeztem létrehozni és tartani a szemkontaktust, egyből visszahallottam, ahogy más férfiak és persze nők is azt mondták, úgy néztem, mint egy "bagzó macska". Hát köszi...

2020. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Nekem pont azért nem volt 2 évig normális kapcsolatom (az volt a leghosszabb idő) mert halvány fogalmam nem volt róla, hogy mi kell nekem, mi a jó nekem, csak randizgattam meg crusholtam mindenkire jobbra-balra és nagy szerencsétlenkedés volt az egész. Nulla elvárásom volt, aki szimpatikus volt és tetszettünk egymásnak annak esélyt adtam, hiába látszott már pl. ismerkedésnél hogy halál alkalmatlan. Végül összejöttem egy teljesen átlagos (mindenki szerint nálam csúnyácskább) férfival, aki rendes volt velem. A red flagekkel se foglalkoztam, úgyhogy jó kemény pofára esés volt a vége (pár hónapig voltunk együtt).

És egyébként a környezetemben sok embert látok ebben szenvedni, beleállnak olyan reménytelen esetekbe hogy csak nézek, és pont az a bajuk HOGY ELVÁRÁS EMBEREK, EMBEREK, ELVÁRÁS, legyen már tartása az embernek...

2020. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nők számára az őszinteség ismeretlen fogalom, nem tudják azt hova tenni. Talán még maguknak is hazudnak.
2020. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Mert általában a visszautasított utolsó lúzer szokott ezzel jönni.
2020. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Bár sok szingli nőnek magasak az igényei, és emiatt szinglik, alapvetően nem gondolom, hogy ez egy rossz dolog. Szerintem legyen mindenkinek magas az igénye (a reálitások talaján maradva) és akkor nem kerül bele olyan kapcsolatba ahol folyamatosan csak tűrnie kell.


Másrészt pedig sok nő nem kifejezetten ezért szingli. Én mikor másfél évig szingli voltam, akkor előtte elég rossz és mérgező kapcsolatom volt, megviselt, állandóan a kapcsolatomon meg a páromon járt az eszem a kapcsolat alatt, jól esett csak magammal foglalkozni.

Szerintem önfejleszteni sokkal sokkal jobban lehet akkor, ha az ember egyedül van és csak saját magának kell elszámolni, márpedig ez olyan dolog, amit mindenkinek csinálnia kellene.

Nem egészséges az, ha valaki állandóan kapcsolatban van, mert nem tudja elviselni saját magát egyedül.

Másrészről szerintem egyedül sokkal-sokkal jobb lenni, mint egy rossz vagy akár csak középszerű kapcsolatban.

2020. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Én nem sértōdöm meg.. de vicces, hogy a “túl magas igény” fogalom alatt mindig ezekkel jönnek, hogy pénzes, kigyúrt pasi.


A nōnek is nehèz dolga lehet a társkeresésben, ha pusztán csak olyan férfi társaságára vágyik, aki értelmes, romantikus, jól el tudnak beszélgetni, megértik egymást, egy mélyebb kapcsolat kialakítására alkalmas, és nem csak a szexrōl szól. Szerintem ez kihívás, vonzó lelkūletū partnert találni, sōt talán nehezebb is, mint kigyúrt pasit, mert olyanok tucatjával vannak mindenütt.

Én nem úgy látom, hogy az jelentené a magas mércés, ha valaki a konditeremben tengeti a mindennapjait, de közben semmi értelmesrōl nem lehet vele beszélni, mert nem szokott olvasni. A pénzes pasi sem lesz föltétlenül vonzó, ha közben taszító jellemmel.


Szerintem te látod rosszul, mert azt hiszed, hogy ilyen egyszerū a társkeresés, hogy csak pénzesnek meg kigyúrtnak kell lenni hozzá.

2020. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%

,,A többiek meg hazudgálnak össze-vissza. "


A nők nagy része könnyűvérű, csak a kinézet vagy a pénz érdekli a 90%-ot. De ugye ezt beismerni 10 ből 9 nem szeretné, mert az lelombozóan hat. Ugye a politikusok nagy része is sok sok milliót kaszál innen onnan, vagy a 25. cége már a nagyanyja testvére nevén van, mert már nem tudta hová íratni. De mennyivel jobban hangzik a vagyonnyilatkozatban, hogy kis 20 milliós lakásom van, rajta még 10 millió hitel és régi suzukival, vagy bicajjal járok dolgozni...Mert így jobb benyomást keltenek. Na a nők tökre ugyanilyenek, majd mind,

2020. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

Számomra az a sértő, ha:

A) valaki a szememre veti, hogy miért nem jövök össze azzal a primitív, általános hatodikból kibukott, lusta, igénytelen pasival, aki épp próbálkozik nálam, miközben én értelmes, szorgalmas, csinos, igényes fiatal nő vagyok. Szó nincs arról, hogy ne lennének igényeim, de az már nem igaz, hogy "túl magasak", ugyanannyit várok mások részéről, amit én is tudok biztosítani. Sértő, ha valaki nálam ennyivel "lejjebb" lévő emberhez illőnek gondol.

B) amikor hülyének néznek és jönnek a "csak nem veszed észre a millió jelentkezőt, minden nőért egy hadseregnyi pasi áll sorba" szöveggel. Biztos meglepő, de az emberek nagy része nem visszamaradott mentálisan, igenis észreveszi, ha valaki odamegy hozzá beszélgetni, keresi a társaságát, érdeklődik iránta vagy randira hívja. Ha ez nem történik meg, akkor egész egyszerűen nem érdeklem az illetőt. Az nem "próbálkozás", se nem "sorban állás", ha belikeolja a profilképem kb 60 másik emberrel egyetemben, vagy ha a hátam mögül rámpillant az utcán.

2020. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem van olyan nő aki leszarja a kötözködésed. Ők azok, akik egyedül élnek és boldogak is egyedül.
2020. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!