Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esetben jönnél össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben jönnél össze olyan 30 éves emberrel, aki még otthon lakik?

Figyelt kérdés
kort és nemet írjatok légyszi
2020. szept. 16. 11:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Akkor, ha azért lakna otthon, hozy gyűjtsön pénzt a későbbi lakására és van állandó munkája.
2020. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#2 és ha még nincs semmi megtakarítása, csak most kezdene gyűjteni?
2020. szept. 16. 11:23
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Veszett fejsze nyele.
2020. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Ez valójában nem nagy akadály. Persze GYIK-es nőknek mind alapelvárás, de ők nem reprezentatívak. A való világ nagyon máshogy néz ki.

Ha nem vagy béna, tudsz főzni, szerelni, van jól fizető munkád, jössz-mész, társasági ember vagy, akkor nem sokat érdekel, hogy este hol alszol. Legyél képes rövid ismerkedés után elköltözni, közös albérletbe vagy a másikhoz.

2020. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
#3 Akkor megkérdezném tőle, hogy az elmúlt 5-10 évben mire költött.
2020. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
Én sajnos nem úgy tapasztalom, hogy a való világ más lenne. GYIK=való világ
2020. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Akkor, ha ápolni kéne a szülőt, vagy gyereke lenne és meg kellene oldania a felügyeletet, vagy ha épp válna és még nem járult volna le az anyagi része.
2020. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
En itthon lakom. A SAJAT baszott nagy hazamban...
2020. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a párom 28 éves, igaz, hogy ő külön él 7 éve, de konkrétan nettó 350-400-ból sem igazán tud félretenni sokat albérlet mellett.

Az igazi jövőre spórolás majd akkor fog menni -együtt!-, ha én is kikerülök a munkapiacra (most gyakornok vagyok egyetem mellett.)


Igazából sajnos nincs a mai fiataloknak lehetősége valóban egyről a kettőre lépni, csak örökség/hitel/szülő sz@rja a pénzt (😂) segítségével.


Szerintem nem gáz, csak tényleg érezhető legyen, hogy tervezel a jövőre és teszel is érte, nem pedig elkényelmesedve kockulsz a mamahotelben.


22/L

2020. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
#10 Azert ez nem igaz, 5-6 ev alatt IT-ban el lehet jutni netto 1millas fizuig, jol fizeto bonuszos helyen meg tovabb is...
2020. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!