Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el otthon, hogy két emberrel vagyok párkapcsolatban egyszerre (polyamory)?

Figyelt kérdés

Anyu úgy tudja hogy a hétvégéimet egy barátnőmnél töltöm, de azt is tudja, hogy ő meg a barátjával lakik, szóval kezd nehézkessé válni, hogy hogy magyarázzam meg hogy miért is nem zavarok mikor ott alszom náluk...

Hogy mondhatnám el úgy, hogy ne akadjon ki nagyon?

(egyelőre azt sem tudja, hogy biszexuális vagyok..)



2014. márc. 2. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem mondanám el inkább, ráadásul ha nem fogadja el a kapcsolatotokat akkor valószínűleg el leszel tiltva a barátnődtől meg a fiújától, amit gondolom te sem akarsz

Inkább kitalálhatnád hogy a srác hétvégente egész nap melózik, vagy haza megy a szüleihez vagy "Jaj még örül is hogy ott vagyok mert így nyugodtan elmehet a haverjaival sörözni" vagy hasonló kamu dologgal előállhatnál :D

2014. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy utálok hazudozni, állandóan ezen rágódok olyankor, anyu meg elég gyorsan átlát a szitán, szerintem már most leesett neki hogy valahol kamuzok.


Technikailag eltiltani annyira nem tud, mert 20 éves vagyok, max furán néz rám, ezért mondanám el inkább, pláne hogy egy idő múlva tuti belekavarodnék a sok hazugságba.

2014. márc. 2. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
"Anyu, figyelj... egy ócska rıbanc vagyok."
2014. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak fiúkkal volt dolgod, akkor valószínűleg nem sejti hogy biszex vagy, ha gondol is valamire akkor maximum arra hogy nem is a barátnődnél töltöd a hétvégét hanem egy fiúnál, szerintem.
2014. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ú, de jó, hogy nekem 18 éves korom óta nincs ilyen problémám.

Azt tartok titokban, amit akarok.

Szerintem te is gondolkodj el a költözésen.


23L

2014. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Meséld el neki, hogy lefekszel a baránőd pasijával. Erre ő kétségbe lesz esve, hogy ez mennyire nem tisztességes, te pedig megnyugtathatod, hogy tudja a barátnőd, hisz ő is ott van veletek.
2014. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4es: igen, tudom, de akkor meg azt a srácot akarja majd megismerni, akiről azt hiszi hogy nála vagyok, ami szintén annyira nem jó. Plusz anyu kevés dolgon akad ki jobban mint azon hogy ha kiderül hogy hazudozok.


5ös: igen, tervben van, fél év múlva elköltözök :)


6os: nem tudom mennyire komolyan írtad, elsőre hülyeségnek tűnt de második olvasásra egészen értelmes ötletnek tűnik :D (legalábbis anyut ismerve ilyen megközelítésből lazábban venné mintha rögtön azzal kezdeném hogy 3an vagyunk :P)

2014. márc. 2. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Halál komolyan írtam. Valamit beadni úgy a legegyszerűbb, ha elsőre felnagyított problémát láttatsz. Apám, míg élt, ha nagy ritkán tartott egy görbe estét a kollégáival, mindig úgy jött haza, hogy jaaaaaj, de be vagyok rúgva! Jajj, de részeg vagyok! Anyám meg csitítgatta: ugyan már, csak egy kicsit becsíptél. Így fater elkerülte a letolást.
2014. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valóban bevált, bár azért nem teljesen ezt mondtam :D


De anyu tényleg átlát minden kamu dolgon, így ezen is, és mondta hogy ő már rég tudta, és már várta hogy mikor mondom el :P és nem is volt kiakadva :)

2014. márc. 3. 16:17
 10/10 Vuk-91 válasza:
Én titkolnám, pedig van már kiszemeltem (külföldiek ugyan). Ezt azért, mert Magyarországon szigorúan veszik a monogámiát. Nem vicc!
2021. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!