Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jóképű vagyok, de társaságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű vagyok, de társaságban csendes, akkor érdemes Tindereznem? 23/F

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, szoktam is dicséreteket kapni lányoktól, ismerősöktől és azért szoktam látni, hogy tetszem lányoknak. De elég bénák a társasági skill-jeim, nem vagyok az a nagydumás, társaság közepe, bárkivel egyből bratyizni kezdő, felszabadult ember. Családi és gyerekkori okok miatt nincs nagy önbizalmam.


Viszont full néma kuka sem vagyok, pl szűk baráti társaságban tudok beszédes lenni, vagy ha kettesben vagyok valakivel, akkor is tudok beszélni és el tudom engedni magam. De hiába vagyok sokat lányok, nők közelében, csak nem akar összejönni kapcsolat ismerősi körön keresztül már egy ideje. Amúgy nem vagyok szűz, volt már egy barátnőm 2 évig. Érdemes kipróbálnom a Tindert? Úgy képzelem ha már előtte beszélnénk kicsit ott + tudnám hogy tetszem a másiknak, akkor egy randin sokkal felszabadultabb lennék már.


2020. szept. 16. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen emberek a legnagyobb csalódás első randin
2020. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok nagydumás, pörgős, társaság közepe menő csávó? Nehogy már minden lánynak csak ilyen srácok kellenek. Nem azt mondom, hogy meg se szólalok. Fenn tudok tartani egy beszélgetést.
2020. szept. 16. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Próbáld ki, megtudod mit filózol ezen annyit? Wazze' 1-2 ital árából megvan az előfizetés, akkor ne rugózz rajta, tegyél próbát.

Annyit nem árt tudnod hogy... minden élőben fog eldőlni, a Tinder csak egy lehetőség hogy az élő randiig eljuss, de hogy bejössz-e majd a lánynak attól fog függeni hogy ott mit tudsz domborítani.

2020. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem, hanem azért, mert irdatlanul buta vagy. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy csak szélsőségekben vagy képes gondolkodni, és hogy amikor az a veszély fenyeget, hogy kiderül, hogy valaki különb nálad valamilyen téren, egybőla földbe próbálod döngölni az illetőt. Szánalom a köbön.
2020. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. Gondoltam előtte megkérdezek itt segítő szándékú embereket, akiknek van releváns tapasztalatuk, mert semmibe nem kerül.


Az élőbeli találkozástól pont nem félek. Ha már tudom, hogy valamennyire tetszem a lánynak + előtte kicsit dumáltunk a neten, pont hogy könnyűnek tűnik. Az szokott rossz lenni, amikor megismerek valakit a semmiből és élőben kellene eladnom magam a nulláról egy lánynak.


4. Fejezd ki magad értelmesen. Mivel próbálok agyba-főbe döngölni valakit? Semmi segítőt nem írtál, meg sem magyaráztad, csak benyögted ide hogy csalódás leszek majd a lányoknak az első randin. A legjobb barátaim is jó dumás srácok, semmi bajom velük.

2020. szept. 16. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Én is inkább csendesebb típus vagyok mégis van barátnőm. Tényleg csak arra kell figyelni, hogy a hölgyemény jól érezze magát. :3

Esetleg kereshetsz előre valami témát, hogyha kínos csend alakulna ki akkor betudj dobni valami érdekeset. Meg nem árt ha néha eltudsz szórni pár poént.

2020. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!