Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fontos ismerkedéskor a férfi/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos ismerkedéskor a férfi/nő foglalkozása? Mi az ideális foglalkozás a szemetekben?

Figyelt kérdés
Én jogász vagyok és orvos/fogorvos/állatorvos férfiakkal szoktam ismerkedni.

2020. szept. 17. 19:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Különösebben nem fontos. Informatikussal van tapasztalatom, ő sajnos hozta a sztereotípiát:D alapvetően jó pont, ha szellemi munkát végez, és lehetőleg valami gyakorlatias dolgot. Jelenlegi párom pl. mérnök, de nem ez alapján választottam.
2020. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Bocs, ez kicsit ellentmondásos lett:D inkább úgy mondom, hogy szellemi munkát végez, ahol fontos a problémamegoldás, logikus gondolkodás.
2020. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Azon a téren fontos, hogy szeresse amit csinál, rengeteg nővel randiztam, akik zsigerből gyűlölték a munkájukat, megkeseredtek, depressziósok voltak miatta.


Valamint keressen vele annyit, hogy ne legyenek kifejezett anyagi gondjai, tehát ne legyen anyagi függőségben tőlem (nem kell, hogy milliókat keressen, egy tanár már bőven jó, pedig ők nem keresnek sokat)


Abszolút nem érdekel ezen felül, hogy mivel foglalkozik.

2020. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%

FÉRFI vagyok. Ami kizáró foglalkozás: végrehajtó, bűnözőket védő ügyvéd, "szaggal járó melók"...pl.: halas bolt eladója.

Azon kívül teszek rá, csak jól nézzen ki, és elviselje a hülyeségeimet.

2020. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen, hogy bűnözőket védő ügyvéd, akire te gondolsz ő egyszerűen a védőügyvéd. Jogerős ítélet előtt senkit nem nevezhetsz bűnözőnek, maximum vádemelést követően vádlottnak vagy az egész eljárásban terheltnek.
2020. szept. 17. 19:48
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Jah igen, és okostojás se legyen a csaj.
2020. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Nem érdekel a foglalkozása. Volt már magas pozícióban multinál dolgozó közgazdász barátom és volt már szakközépet fejezett barátom is.

Én utolsó éves vagyok az orvosin. 25/n

2020. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Nőknek igen. A férfiak számára kevésbé fontos az hogy a nő milyen munkát végez.
2020. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

5.-re a kérdezőnek.


Nem-e? https://www.youtube.com/watch?v=Jocfwaf1vL0

2020. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19%
A magyar férfiaknak mindegy, mert a magyar férfiakhoz képest a nők manapság sokkal képzettebbek. Tőlünk Nyugatra viszont más a helyzet, ott igenis nézi egy férfi, hogy a nője milyen végzettségű ha ő is magas végzettségű. Csak itthon van ez a nő legyen butuska inkább hozzáállás, egy csomó nő ismerősöm pár nélkül van és magas beosztású, képzett, bár azt is mondják, hogy a magyar férfiak sokszor olyan egyszerűek mint egy faék, ritka ha valakivel nagyon mély, értelmiségi beszélgetésbe tudsz kezdeni. Meg persze egy értelmiségi nő el is vár több minden, ez is egy probléma nekik. 😀
2020. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!