Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogászok, joghallgatók( fiúk/lányok) milyen párt kerestek, számít a foglalkozása, hol ismertétek meg a párotokat, ha van?

Figyelt kérdés

Érdekelne a szereoptípiáknak mennyire van alapjuk.


1-2 joghallgatót/jogászt ismerek, még az egyetem előtti évekből.

Ők kifejezetten kedvesek, persze van egy sajátos jogászokra jellemző kiállásuk, stílusuk, ami nekem elég szimpatikusnak tűnik. Nem olyan, mint ahogy sokan leírják, persze ennek lehet a személyes ismerettség az oka. :)


Elsősorban férfiak válaszára lennék kíváncsi, de nők véleményét is szívesen olvasnám.



2020. júl. 6. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én örülök ha jogász a párom, de nem elsődleges szempont. :) Amúgy sokan évfolyamtárssal jönnek össze az egyetemen.


27N

2020. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is jogász vagyok, nekem mindegy, milyen a lány, jogász vagy sem, csak szeressen...
2020. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudjuk mert mi nem vagyunk jogászok, de szerintem nem kell feltétlenül jogászt keresned.


Mert az orvosok, mérnökök, IT-sek, stb, stb között is van hozzád illő sznob majom!

2020. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nő vagyok és nem jogász (mérnök), de mivel a fiútestvérem jogász, gondoltam statisztikát gyarapítani jó lesz az információ, a tartalmán nem változtat, hogy tőlem van. Ő elég népszerű a nők között, sok laza kapcsolata volt, őket én nem ismerem, nem sokat tudok róluk. Az elejtett információk alapján egyik sem volt jogász. Eddig egy komoly, több éves kapcsolata volt, akit bemutatott a családnak, ő szintén jogász. A mostani barátnőjét még nem ismerjük, úgy tudom, gazdasági végzettsége van. Tudomásom szerint nincs szakmára vonatkozó preferenciája, mindegy neki, hogy jogász-e a lány, vagy sem.
2020. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Jogász nő vagyok. Nem jönnék össze jogásszal, 2 dudás nem fér meg egy csárdában. Ezt leszámítva teljesen mindegy, hogy milyen végzettsége van. Volt már futár, környezetmérnök, masszőr barátom is.
2020. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
89%
Maximum nagyon eltérő foglalkozás esetén zavarna. nyilván erős szakadék lenne egy idő után kettőnk között. Egyébként sokaknál szerintem pont, hogy nem jön be annyira szintén jogásszal összejönni, de szerintem ez típus függő, van aki viszotn kifejezetten szereti ha tud "szakmázni" is a párjával.
2020. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem elvárás, hogy a partnerem is jogász legyen, sőt. Volt több jogász párom is, kicsit két dudás egy csárdában érzésem volt.

30N

2020. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

A párom jogász. Sem én nem vagyok jogász, sem a kollégiumi barátainak feleségei sem azok.

40es korosztály.

Szerintem, ha valaki már az egyetemen "jogászosan viselkedik", az nyálverős majom.

Az ember számít elsősorban.

37N

2020. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A jogászok mind hazugok..."neki mindegy a másik végzettsége"...pfff

Egy lényeg számukra, hogy hasonló fizetése-egzisztenciája legyen;)


ui: amúgy, egy gerinctelen "népség" szakmából adódóan, olyan pénz-hatalom vonzza a mocskot esetek.

Mi mások azok, kik jó embereket is tönkretesznek...

2020. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

canobix, ne keverd össze a jogászokat az ügyvédekkel ;)

:-*

2020. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!