Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő miért ad kitérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért ad kitérő választ ha megkérdezem, hogy mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor gyakran találkozom ilyennel, hogy miután ő megkérdezi, hogy mivel foglalkozom, én is vissza szoktam kérdezni és olyankor olyan dumák jönnek, hogy bonyolult.. hosszas lenne elmagyarázni, stb. Nem vágom, hogy ha neki az a második kérdése, hogy mivel foglakozik egy férfi, akkor miért olyan kínos, hogy ő is elmondja az övét? Mert szerintem úgy a korrekt, hogy csak olyat kérdezek a másikról, amire én is merek válaszolni ha ő is megkérdezni. Vagy legalábbis régebben ez így volt..:)

2020. jún. 8. 17:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Mert lényegében nem foglalkoznak semmivel, és ez meglehetősen kínos.
2020. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%
#1 :DDDDDD
2020. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Mert nincs fix munkahelye valószínűleg, nincs szakmája, ezekre tudok gondolni. Ha nem akarja elmondani eléggé úgy tűnik hogy szégyelli a munkahelyét ha egyáltalán van.
2020. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem találkoztam még ilyennel.
2020. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, nem szoktam olyanokat kérdezni amire jómagam nem tudnék válaszolni.
2020. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, en minden lanyismerosomrol tudom konkretan, hogy mi a munkaja, mindegyiknek normalis, megnevezheto pozicioja van. Ilyet eddig egy vlogger lanynal hallottam csak a Youtubeon, hogy allandoan kitert az ilyen kerdesek elol, es csak annyit mondott mindig, hogy otthonrol dolgozik, meg hogy nagyon sok dolga van, ehhez kepest majdnem minden nap vlogolt arrol, hogy egesz nap otthon foz, rokonokat latogat minden masnap, ide meg oda megy vasarolni (haztartasi cuccokat), stb, szoval szerintem o nem dolgozott akkor epp, maximum neha valami szabaduszo melora lecsapott.
2020. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

De lennék vlogger gyerekek, bár csini lennék.


Én sem tudom megnevezni a munkámat, mert nincs pozícióm. Most épp regisztrálom az ügyfeleket az online számlázóba. Mindig azt csinálom, ami a munka. Tényleg hosszú felsorolni, és unalmas, de ha érdekli a másikat, én felsorolom, ne ezen múljon.

2020. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
21%

Én egyszer leírtam ide, hogy férfiként sosem kérdezem meg, hogy mivel foglalkozik a lány, mert nem vagyok a pénzére szorulva, és azt sem szeretem amikor engem kérdeznek, mivel azzal felrakja rám az árcédulát.


Na, erre egyből nekem ugrott egy csomó nő, hogy ááááááááá, ők nem a pénz miatt kérdik, csak hogy legyen közös téma, és érdeklődési kör. Persze.

Ha elmondom, hogy én egy fémipari cégnél vagyok, és precíziós acél csapágyakat gyártunk, az gondolom mekkora közös pont lehet egy nőnek, és véletlenül sem az jön le, hogy ahha, mérnők...akkor az havi 500+ ... LOVE :))))))))))))

2020. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
Amikor azt mondják instamodellek azt válaszolom hogy én meg katona vagyok call of dutyban. Nyehehe.
2020. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

"Ha elmondom, hogy én egy fémipari cégnél vagyok, és precíziós acél csapágyakat gyártunk, az gondolom mekkora közös pont lehet egy nőnek"


De ezt honnan tudja, mielőtt válaszolsz?

2020. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!