Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szánalmasnak tartatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szánalmasnak tartatok egy olyan 27 éves férfit, aki életében háromszor szexelt, abból az első alkalommal prostival és nem volt még barátnője? Járnál egy ilyennel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Talán járnék vele, ha egyébként szimpatikus.
Teljesen esélytelen, hogy járjak vele.
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Exem 26évesen prostival kezdte elkeseredésében. 3 hónap múlva jöttünk össze. Persze előtte még szexre is talált csajt.
2020. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha amúgy bejönne a pasi külsőre/belsőre,akkor igen járnék vele.
2020. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de talán ne azzal kezdj egy kapcsolatot hogy prostizni jársz.
2020. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok fura, de nálunk ezek a kérdések akkor kerültek elő, amikor már jártunk. Az első randikon sétáltunk vagy mittudomén, sokmindenről beszélgettünk, de az, hogy ki hányszor szexelt korábban, szóba sem került. Ha meg már jártok, vannak érzések meg minden, jó eséllyel szexeltek is, akkor már nem mindegy?
2020. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Mivel én a parommal egy nap szexelek 2x-3x,igy esélytelen lenne, hogy ilyen szexualisan analfabéta ki tudjon elégíteni pl, szóval nem, nem járnék ilyennel.
2020. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!