Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire riasztaná el az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riasztaná el az a pasikat, hogyha megtudnák, hogy háromszor voltam férjnél? 40/N

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 11:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát... engem nem riasztana el, de az elhatározásaid komolyságát biztos kétségbe vonnám egy darabig.
2016. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Titusztitusz ***** válasza:
15%
Engem mondjuk eléggé riasztana a dolog...Már csak a puszta gondolat is, hogy már LEGALÁBB három pali szerszáma megtapasztalt már...Nade mi a jó csudának kellett neked 40 éves korodra elfogyasztani már 3(!!) férjet is??? Ez azért nem semmi teljesítmény...
2016. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Titusz, csak hogy jól értem-e: szerinted egy 40 éves nőnél sok, ha már 3 partnere volt?
2016. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hát én az eget áldanám, ha a feleségem max 3 palival volt. Ma már egy 17 éves kislány is több, mint három pasit tapasztalt meg, 40 éves korra ez aztán marhára nem sok szerintem. A 3 férj az már lehet sok, biztos elriasztana egy kicsit, mert hát fel lehet fogni úgyis, hogy hát 3 nem felelt meg neki, mi az esélye, hogy a 4. meg fog?
2016. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Én sajnos egy olyan fura figura vagyok, hogy nekem MÉG EGY IS SOKNAK TŰNIK,ha nőkröl van szó...Kivéve persze azt az esetet, ha az illető nő magánkívül szerelmes az adott paliba...Dehát ezeknek a mai nőknek a többsége tényleg arrol híres ugye, hogy CSAK olyannal fekszik le, akibe őszintén, és rajongásig szerelmes...Szerinted is, ugye?
2016. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nyilván nem, és nekem se a világom az egyik csajból ki, másikba be effektus, de 40 év egy nő simán lehet szerelmes 3 fasziba.
2016. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Persze...Lehet egy nő szerelmes három paliba is, csak ez esetben egyrészt nem szoktak akkor pár év múlva elválni, másrészt pedig az olyan nő, aki 40 éves korára már 3 férjet is magáénak tudhatott, VAJON HÁNY EGYÉBB FÉRFIVEL IS LEFEKÜDHETETT MÁR??? Ha CSAK férjböl volt már 3, akkor HÁNY "egyébb férfi" is lehetett már egy ilyesmi nő életében? Hű...Én bele se merek gondolni a számba...
2016. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem írsz nagybetűt, akkor is megértem, hogy mit akarsz, nem vagyok értelmi fogyatékos. Ez a hány férfi volt az életében dolog, ez olyan, hogy a magánügye. 22 éves vagyok, a korosztályomban lévő lányoknál a 10+ az nagyon gyakori szám, de soha az életben nem kérdeznék rá, mert nem akarok róla tudni. Ha szeretem, akkor elfogadom úgy ahogy van, de erről egy férfinak nem kell tudnia. Ha meg rákérdezel, és kapsz egy 10+os számot, ami téged nagyon zavar, akkor magadra vess, hogy rákérdeztél. 22/F
2016. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Na jó...Persze hogy minden nőnek a magánügye az, hogy HÁNY palival volt már dolga az addigi életében, nade itt,ebben a kérdésben azt kérdezte a kérdező nagy álltalánosdan, hogy MENNYIRE RIASZTANÁ a pasikat az, ha megtudnák hogy már volt 3 férje...Hát...Én csak válaszoltam a kérdésre a magam meglátásai alapján...De amúgy ha mondjuk az utcán látnám valahol szembejönni a kérdezőt, engem ugyan a legkevésbé sem érdekelne, hogy hány palival volt már addig dolga...Nade ITT most egy kérdésre írtam választ...Érted ugye a különbséget?
2016. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Engem mondjuk eléggé riasztana a dolog...Már csak a puszta gondolat is, hogy már LEGALÁBB három pali szerszáma megtapasztalt már.."

Te hoztad fel ezt a vonalat, itt nem arra válaszoltál, hogy volt 3 férje, hanem arra, hogy 3 férfivel lefeküdt már.

2016. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!