Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti még foglalkoznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti még foglalkoznátok olyan lánnyal aki háromszor is visszautasította a randira hívást?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 19:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Aki elsőre visszautasította pót ajánlat nélkül, már azzal se.

31/f

2018. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Első randit utasít vissza? Vagy későbbit?

Ha elsőt akkor nem foglalkoznék vele, ha későbbi randikat akkor az indoklást is le kéne írni, mert különben kitudja. Nekem az exemnél volt az, hogy 4 hétig le kellett mondanom minden randinkat egyszerűen, mert tanulnom kellett, esküvőre voltam hivatalos, de ő kitartó volt. 1 évig együtt is voltunk utána.

Szóval nem minden helyzetben mondanám, hogy ott kell hagyni, de azért van az amire már azt mondom, hogy baxa meg

2018. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén... Ennél világosabb már nem is lehetne szegény lány.
2018. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

#3


Lehetne világosabb és ez a baj, hogy a mai világban mindenki csak kertel mindenről, de senki nem meri kimondani az igazságot. Mint például "Figyelj, nem szeretnék veled randizni, maradjuk csak barátok" vagy valami ilyesmi. Egy olyan mondat amiben konkrétan szerepel az, hogy nem akar az embertől semmit. Ennyi lenne.

2018. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 Kérdező felfogta, hogy vissza lett utasítva, azért is így fogalmazta meg a kérdést. Ha kimondod, hogy vissza lettél utasítva, akkor ott nem volt kertelés. Ezen a ponton már az van, hogy vagy tiszteletben tartja a lány válaszát, vagy tovább erősködik, miközben tudja, hogy hívatlan a közeledése.
2018. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, az első randiról van szó.

Pont az mérgesít engem is, hogy nem mondja egyszerűen, hogy NEM, csak a hülye kifogásokkal jön.

2018. ápr. 22. 19:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele tovább, nincs értelme!
2018. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
de attól még leesett, hogy nem kellesz neki, nem?
2018. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Max ketszer hívnam el, harmadjara mar nem. Barmi közbejöhet nekem meg neki is. Ha akar ugy is eljön elsöre.

30f

2018. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
És az teljesen nyilvánvalóan lejött legalább egy felkérésből, hogy ez egy randi lenne?
2018. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!