Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40/F átlagos pasi, nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40/F átlagos pasi, nem találok rendes párt. Vannak igényeim, randizok is, de nem találkozom olyannal, akivel megfelelünk egymásnak. Vannak igényeim, de azt érzem, valamelyikről le kell mondanom. A helyemben ti mit tartanátok fontosnak?

Figyelt kérdés

Fontos nekem, hogy a társam

- méltó szellemi partner legyen, legyen közös érdeklődési körünk

- legyen igényes, nőies megjelenésű

- szexben megfelelően aktív és nyitott

- ugyanakkor lélekben ragaszkodó, hűséges, szerető

- családalapító életkorban legyen (28-35)

- a munkája mellett jusson ideje kikapcsolódásra

- olyan legyen, akivel büszkék lehetünk egymásra

- értékelje azt, aki vagyok, kedves, gondoskodó, megjelenésemben kevésbé macsó, de tetteimben irányító, határozott típus, aki elsősorban a biztonságról tudok gondoskodni minden értelemben (érzelmi, fizikai, anyagi), másodsorban kreatív, izgalmas, változatos életet tudok adni. Vannak hibáim, de általában azt gondolnám, eléggé álompasi vagyok, aztán mégis az össze-vissza hazudozó dumagépeknek dőlnek be.


Az elmúlt években a barátnőim

- túl fiatalok voltak

- vagy nem elég intelligensek

- vagy túl szabadosak, hűtlenek

- vagy nem akartak egyáltalán családot

- vagy túl idősek a gyerekvállaláshoz

- vagy féltékenyek a munkám miatt (szépségiparban dolgozom, fiatal gyönyörű lányok között)

- ha minden összejött, akkor pedig egyszerűen nem tetszettek annyira, nem izgattak, vagy én nem jöttem be nekik annyira hosszabb távon.

Akik minden szempontból megfeleltek, azok meg foglaltak...


Vajon melyik igényemről mondjak le? A családról, gyerekről? Vállaljak be valakit, aki nem tetszik és nem izgat vele a szex? Vagy legyen otthon boldogság, de titkoljam a külvilág elől, mert fájdalmasan buta? (Nagyon nehezen viselem a butaságot.) Vagy hagyjam ott a felépített karrieremet, hogy ne legyen féltékeny a kollegáimra?

Véleményekre vagyok kíváncsi, Ti mit tennétek?



2015. nov. 10. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Kissé nagyok az igényeid ahhoz képest,hogy már nem vagy családalapító életkorban.
2015. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Vannak hibáim, de általában azt gondolnám, eléggé álompasi vagyok" - jó ég ember, nagyon nagy az arcod az egész leírásban.


Valahogy úgy képzellek el mint itt a második képkockában az a figura...


[link]

2015. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

1es, nőként mondom, hogy szerintem nem túl sok amit a kérdező "elvár", bennem a legtöbb tulajdonság megvan, mindig megkapom, hogy én vagyok az álmaik nője (közeli ismerőseimtől is), mégis az ellentettjét választják:D

Mindegy is.

Kérdező, ne add lejjebb, főleg ne válassz olyat akivel nem lennél boldog! Keresd a kedves, csinos, értelmes nők társaságát!

2015. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

40 évesen miért ne lenne családalapító korban? Én mint az ábra mutatja, családot is szeretne.

Szerintem ne adj le az igényeidből, csak többet próbálkozz. Mondjuk minden nap hárommal több nővel ismerkedj meg, mint eddig tetted.

2015. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon az igényeid szerintem, bennem is meg vannak ezek, úgymond alapok, de szerintem (így az írásodból)egy kicsit nagyképű, beképzelt lehetsz, én se ismerkednék egy ilyen férfival, mert nem vonzana, keresné bennem a hibát.


"Megjelenésben kevésbé macsó"-Ha te sem vagy annyira jó, akkor egy nőtől sem várd el, hogy 100%-os, álomnő legyen.

2015. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"de általában azt gondolnám, eléggé álompasi vagyok"


Koma, nem vagy álompasi. Nagyon messze vagy attól.

Ha az lennél, nem itt picsognál, és keresnél önigazolást. Csaxólok.

2015. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj lejjebb az elvárásaidból. Keress tovább, mert vannak ilyen nők. Pl. rám is igaz a leírás, de én már megtaláltam az Igazit. Kell hogy legyenek még szinglik, akik ilyenek. Bár valószínű, hogy nekik is vannak elvárásaik. Én is eléggé válogatós voltam, nálam a külső nagyon fontos volt, és az hogy tudjunk lelkizni.
2015. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
40 éves "álompasi" :D
2015. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglaló:


Neked egy modell külsejű nő kellene aki diplomás és dolgozik. Bemutathatod a barátaidnak mert biztosan nem fogsz égni miatta. 100% hűséges, az utasításaid alapján éltek, szül neked gyereket gyorsan és azonnal visszafogy a versenysúlyára. Mindent otthon te döntesz el, kis feleségednek kuss a neve.


Sok szerencsét :)


Vannak ilyen csajok csak nagyon-nagyon gazdagnak kell lenni ahhoz hogy feleségül jöjjön hozzád! Min. a budai lakcím, a több millás autó, a wellness és nyaralás, a drága ruhák.

Kitartás, talán sikerül:)

2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyönyörű lányok is sz árnak rád a szépségiparban?

Tényleg álompasi lehetsz!

XD

2015. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!