Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik fiút válasszam a kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés

Mindketten tetszenek nekem, egyikük jobban...

Aki jobban tetszik, arra most várnom kell, (nyáron nincs a közelemben, csak ősszel jöhetnénk össze) és nem is teljesen biztos, hogy összejönne velem. "Csak" valószínű.

A másik fiú is tetszik, de ő kevésbé. Ő viszont bármikor összejönne velem.

Mit csináljak? Szívesen megvárnám mi lesz azzal a fiúval aki jobban tetszik, de félek, hogy addigra a nekem kicsit kevésbé tetsző fiú talál mást.

Egyébként volt már, hogy sokat kellett várnom fiúra (távkapcsolat) és nehezen viselném újra. Ha biztosan tudnám, hogy a jobban tetsző fiúval összejövök ősszel, akkor nem lenne kérdés...


L21



2015. júl. 31. 19:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Válassz engem.
2015. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Hát nehéz kérdés, érdemes rajta elgondolkodni. Vodás valamelyik? Mert vele hétvégén ingyen beszélhetnél.
2015. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
mármint a fiúra várakozást viselném nehezen újra :D ne értsétek félre, a 2 fiú közül egyikkel sem lenne távkapcsolat, csak a jobban tetsző fiú csak most nyáron nincs a közelemben.
2015. júl. 31. 19:07
 4/24 A kérdező kommentje:

viccesek vagytok..

egyik sem vodás és én sem. :(

2015. júl. 31. 19:08
 5/24 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat kérdező! :D Ez LOL. Válassz egy harmadik srácot, az lesz a legtisztább.
2015. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Parvalasztas nem olyan mint egy lottohuzas, hogy tobb kozul valogatunk. Ha igy gondolkodsz, ertelmes kapcsolatod ugy sem lesz, csak buszken elmondhatod magadrol, hogy van pasid.

Erzelemvilagodbol kiindulva, akkor elobb valaszd aki keznel van, majd kesobb csald meg azzal aki most meg mashol van. Utana majd eldontheted, hogy melyik a menobb es ha veletlenul az elso, akkor majd elhagyod a masodikat es kibekulsz az elsovel :)

2015. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Mumusan ***** válasza:
94%
Ha nincs ló, jó a szamár is. Itt a kevésbé tetsző a szamár. És miért is kellene a szamár?
2015. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#3 vannak nagy problémáim is,hidd el..


#4 neked még ezek szerint sosem udvaroltak többen. majdnem minden lánynál ez van, hogy többen udvarolnak neki egyszerre és ő kiválasztja azt aki neki a legjobban tetszik.

megcsalás? még sosem csaltam meg senkit és egész biztos, hogy nem tenném!

2015. júl. 31. 19:13
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
21 evesen az anyam korosztalyaban sokan mar 2 gyereket neveltek ... Te meg csak itt tartasz, idaig jutottal el? :/
2015. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

már nem anyád korosztályában élünk, ébresztő. :/


több éves párkapcsolatom volt már.

2015. júl. 31. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!