Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok kizáró ok ismerkedésnél, ha egy nő emancipált, feminista, és egyenlő párkapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Csak férfiak válszoljanak és őszintén!

2020. aug. 11. 20:39
A kérdező szavazást indított:
IGEN, én tradicionális értelmben vett "házias" nőt szeretnék, én szeretnék lenni a domináns fél a kapcsolatban.
NEM, természetes számomra, hogy mindenből 50%-ban kiveszem a részem, és nem akarok dominálni a kapcsolatban.
55 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Az első és a harmadik nem kizáró ok semmi esetben sem szerintem. De a második... Hát, hallottam fura monológokat feministáktól. Röviden annyi a véleményem róluk, hogy nem szokásom egyet érteni velük. Szóval ez egy eléggé komoly kizáró ok lehet, de végülis... kivétel erősíti a szabályt.
2020. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

#1 Számomra a feminista pont az első és harmadik pontot jelenti. :)

Azért írtam bele a kérdésbe, mert szerintem akiknél már ez a szó kizáró ok, előítéleteik vannak, azok mégsem feltétlenül egyenlő kapcsolatot keresnek.

2020. aug. 11. 20:45
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Természetes, hogy 50%ban kiveszem a részem, de az ágyban szeretek domináns lenni. Ha ezt szereti, akkor oké.
2020. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ja, a szexben mindent szabad (közös megegyezéssel). De az más téma.
2020. aug. 11. 20:47
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
#2 Azért a 3ad vonalbeli feministák után, akik kvótákat és hasonlóakat követelnek szerintem joggal van az egyszerű embernek egy rossz érzése, ha meglátja ezt leírva. A feminizmus győzött. A nők egyenjogúak és egyenlő elbánásban kell hogy részesüljenek a törvények szerint. Ezeket kellene betartatni és nem kvótákat követelni.
2020. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező ha tényleg egyenlő akar lenni azzal nincs bajom, sok feministától hallottam már logikátlan dolgokat, ha tényleg csak egyenlőségről van szó, akkor oké. Jó lenne ha kifejtenéd ezt. Mit jelent neked az =?
2020. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Most nem az extrém vonalról beszélek, ne is menjünk el ebbe az irányba, azzal én sem értek egyet.

Csak annyiról van szó, hogy a háztartás, gyereknevelés 50-50%. És egyik fél sem dominál. A feminizmust alap jelentésében használom.

2020. aug. 11. 20:53
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, most megnéztem és negyedvonalbeli inkább, kvóták mellett metooval és isztambuli egyezménnyel.
2020. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
7 Akkor ezzel szerintem a világon semmi baj. Egy párkapcsolat mindenképp partneri viszony kell hogy legyen. Én egyébként is így képzelem nem csak a kedvedért tennék így.
2020. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Mit jelent az, hogy emancipált?
2020. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!