Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőknek miért nem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek miért nem kell a hagyományos, a szó valódi értelmében vett FÉRFI?

Figyelt kérdés

FÉRFI:


- Tud és mer ismerkedni nőkkel. Bárhol és bármikor.

- Dolgozik, pénzt keres, és ő fizet.

- Nem kamulibsi. Nyíltan elmondja a negatív véleményét a színes, langyi, migiri témákról.

- Egyedül is tud dönteni.

- Férfiként öltözik.

- Nem lóg a telefonján, sem a neten.

- A családban ő a főnök.

- Fegyver, kocsi, motor, nő, hüllő imádó.

- Nem akar gyereket.

- Ha a nőnek van gyereke azt elfogadja, de az ex-férj be nem léphez a házába, és nem csak eltartja, neveli, és képzi is a nő gyerekét.


Semmi pia, semmi drog, semmi cigi, semmi foci.



2020. szept. 19. 19:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Miért gondolod, hogy ez egy igazi férfi definíciója? Ezt ki mondja meg? Te?
2020. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Az igazi férfi rasszista, homofób, hűtlen, fegyverekkel szórakozik, és nem akar gyereket?😃

Te most csak trollkodsz, ugye?

2020. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egy fonokom van, az is a munkahelyen. A ferfi az eletemben nem a fonokom, vagy egyenrangu vagy semmi.

Na ezért nem kell. A fegyverimadat meg minusz pont.

2020. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Szóval az igazi férfi az konzervatív nacionalista, xenophób, nagy valószínűséggel tehát rasszista meg homofób is. Ok.

Nekem pl. ezért nem kell az ilyen :D

2020. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ilyen egy FÉRFI, akkor én megelégszem egy sima férfivel is.
2020. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudnál és mernél ismerkedni, akkor ez a kérdés meg sem született volna, az oké, hogy saját gyereket nem akarsz.

Ha a nőnek van gyereke azt elfogadja, de az ex-férj be nem léphez a házába, és nem csak eltartja, neveli, és képzi is a nő gyerekét.“


Ha nem akarsz gyereket, akkor hogy akarod a másét nevelni? Hozzáteszem van vérszerinti apja annak a gyereknek, aki nem akar és nem is fog lemondani róla, aki pedig imádja a gyermekét az nem hagyja,hogy más nevelje helyette, lehetsz "barát" de az apja sosem! Ha a házadba nem léphet be, akkor kiadod az ablakon, vagy ezt hogy képzelted el? Szeretheted a gyereket, de másét ne akard úgy nevelni mintha a tiéd lenne, mert sosem lesz az, van anyja és apja az ő dolguk hogy felnőljön a gyerek nem a tiéd!

Amelyik apa nem törődik a gyermekével az olyan is, de a nőt is minősíti hogy milyen férfinak szült gyereket.

2020. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

"Tud és mer ismerkedni nőkkel. Bárhol és bármikor."

Fogalmazzuk úgy, hogy mer ismerkedni, mert ez a bárhol és bármikor eléggé sántító, ugyanis alapvető tény, hogy annál kezdeményezünk, aki nyitott rá.


"Dolgozik, pénzt keres, és ő fizet."

Az első kettő elvárható egy érett felnőttől, legyen az nő vagy férfi, de a harmadikkal már nem értek egyet. Néha a barátom hív meg engem, néha én őt. Én miért ne kényeztethetném és lephetném meg? Nagyon maradi és ostoba elgondolás.


"Nem kamulibsi. Nyíltan elmondja a negatív véleményét a színes, langyi, migiri témákról."

Nem vagyok a mai értelemben liberális, de elképesztően röhejes, ahogy a fenti két témát megemlíted. A világ nem fekete és fehér, ezt egy érett ember felismerni. Például utálom a PRIDE-ot, de vannak meleg barátaim, és nem lennék együtt olyannal, aki megveti őket a hálószobai tevékenységeik miatt.


"Egyedül is tud dönteni."

Ez egy érett férfitól és egy érett nőtől is ugyanúgy elvárandó, a legtöbb embernél alapvető.


"Férfiként öltözik."

A férfiaknál sincs egyenöltözködés, ez pedig többféle stílust is takar. Inkább azt mondanám, hogy igényesen, stílusosan (magához hűen) és alkalomhoz hűen öltözzön.


"Nem lóg a telefonján, sem a neten."

Egy értelmes embertől ez elvárandó dolog, nem itt kezdődik, hogy "ki az igazi férfi".


"A családban ő a főnök."

Nem, ugyanis egy jól funkcionáló családban nem egy személy a főnök, hanem a férj és a feleség együtt hoz döntéseket, majd amikor a gyerek elég idős és érett lesz, őt is bevonják ebbe a folyamatba.


"Fegyver, kocsi, motor, nő, hüllő imádó."

Nem az érdeklődései tesznek valakit jobbá másnál, szóval ez a mondat hülyeség. Nekem sokkal vonzóbb, hogy a barátomat érdeklik a művészetek és űzi is őket, mintha az egész nap az autóját bütykölné - természetesen, ezzel sincs baj. Elképzelni nem tudom, hogy a hüllőkön mi a férfias, ahogyan azt sem, hogy miért kéne férfiasnak tartanom, ha valaki szoknyapecér.


"Nem akar gyereket."

Az előbb még családról volt szó, nem? Se a gyerekvállalással, se a nem gyerekvállalással nincs probléma, ha az adott pár megegyezik. Egyébként az ideális férfimodellbe az apaság mindig is beletartozott.


"Ha a nőnek van gyereke azt elfogadja, de az ex-férj be nem léphez a házába, és nem csak eltartja, neveli, és képzi is a nő gyerekét."

Az elfogadás rendben, de az ex-férjnek ugyanúgy joga van a gyerekhez, és ezt el kell tudni fogadni. Nem kell kedvelni, nem kell haverkodni vele, de igenis tisztelni kell, hogy ő is ugyanúgy a gyerek szülője. A képzés szó nagyon különösen hat, mit értesz alatta pontosan?


"Semmi pia, semmi drog, semmi cigi, semmi foci."

Az alkalmi ivással (borozunk egyet vacsora alatt, haverokkal iszik egy sört) semmi probléma nincs, de igen, sokaknál, magamat is beleértve, kizáró ok a drog és a cigaretta. A focival viszont nem értem mi a baj. Miért ne szerethetné? Számomra unalmas, de más meg biztos a műkorcsolyáról vélekedik így, ami pedig az én nagy szenvedélyem.


Ne haragudj, de kifejezetten felületesen dolgozol, az se lepne meg, ha provokáció lenne a kérdésed. Sőt. Egyezünk ki annyiban, hogy örülök, hogy a barátomnak köze sincs a te férfi ideálodhoz, mert akkor biztos nem kellene.


Egyébként érdemes lenne megnézned, hogy a lányok és nők milyen férfiakért vannak odáig (Hugh Jackman, Tom Hiddleston, David Tennant, saját példákként) és látnád, hogy milyen jellemvonások miatt népszerűek és azokat levetítenéd saját magadra. (Nyilván valamennyire szélsőséges példa, hiszen egyiküket se ismerjük magánszemélyként, de a publikus kép is ad egy képet, ami miatt sikeresek emberileg.)

23/L

2020. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Fegyverimádó pasi nem kell. Minden álmom lenne egy férfi, aki megteremtené az anyagi hátteret és nekem csak nőnek kéne maradnom mellette, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy ennyire kiszolgáltatott legyek és ennyire a tulajdona legyek valakinek. Ennél azért több eszem van. Ha nem a nő megvásárlása volna a cél, akkor persze imádnám. Úgy hagynám ott a munkahelyem, mint a huzat és én lennék a legháziasabb cica-mica, aki minden nap epedve várja a szexet a párjától, mert nem zsigerelne ki a napi meló, az se lenne baj, ha nem telne házvezetőnőre, a házimunkába önmagában nem szakadnék bele, egy ilyen férfi mellett biztosan nem ragadna a kezemhez 50 éves koromra a fakanál és nem lenne más dolgom, csak Orsay ruhákban flangálni...Minden vágyam ez volt, de amikor megkörnyékezett egy ilyen férfi, rájöttem, ha elfogadom az európai körutazást és az állandó ingyen étterem-meghívást és azt, amire célzott, hogy mellette a fizetésemet teljes egészében magamra költhetném, akkor azt éreztem, hogy lekötelezne, leláncolna maga mellé örökre, ugyanakkor mégis kizárna a saját életéből. Mert bár nincs részem a gáz- és villanyszámla törlesztésében, de ezzel ki is zár a közös életből olyan formán, hogy bármikor utcára tehet. Ez mondjuk nem gond, mert saját házam van. De mégis, hiába szeretnék kislányszerepbe bújni újra és nem cipelni állandóan a rezsi és a munkahelyi gondokat a hátamon...Belekóstoltam az önállóságba, nagyon sokat dolgoztam azért, hogy egyedül is megálljak a saját lábamon. Túl sokat voltam hozzákötve anyagi kiszolgáltatottság miatt hozzám hasonló csóró pasikhoz, én már csak egyet akarok: nem függeni senkitől.
2020. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy a mai nőknek miért nem kell ilyen férfi, nem tudom, csak azt, hogy nekem miért nem kéne.


Amennyiben mindig mindent ő fizet, az zavaró. Lekötelezettnek érezném magam miatta, akitől a férfi elvárhat bármit, ha már áll minden költséget. Azzal a "negatív véleménnyel a langyi témákról" is óvatosan ám, mert ki nem állhatom azokat, akik megvetnek másokat olyan tulajdonságok miatt, amikről nem tehetnek. A saját neméhez vonzódó férfi, vagy nő is ugyanolyan ember, mint a kérdésben szereplő férfi. Engem a "családban ő a főnök" is zavarna. Ha mindig mindent ő dönt el, és nekem semmi beleszólásom nem lenne a saját családom ügyeibe, nem maradnék sokáig kapcsolatban vele. A család nem azonos fogalom a diktatúrával. A nőimádót hogy érted, kérdező? Megyünk az utcán a párommal és ő minden nőre csorgatja a nyálát, meg utánuk fordul és füttyög? Nem baj az, hogy megnézi őket, de ne a jelenlétemben, ne számomra megalázó módon tegye. Az, hogy a férfi nem akar gyereket, minden nőnek gond, aki viszont szeretne. Az exférj nem beengedése pedig elég gyerekes dolog. Nem mindenki haraggal válik el egymástól, vannak, akik a közös gyerek nevelése terén képesek együtt "dolgozni".

2020. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
A minimum 17 cm-es péniszt elfelejtetted oda írni. Akinek kisebb az nem FÉRFI.
2020. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!