Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a hagyományos női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a hagyományos női férfi szerepekkel?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtem egy férfival, elbeszélgettünk, szimpatikus volt. Volt egy randi is, ott egy csók is elcsattant. Aztán szóba jöttek a férfi női szerepek és én kifejtettem hogy nekem fontos a hagyományos férfi női szerepek megléte egy kapcsolatban, ennek hatására azonnal tiltott engem. Miért kell emiatt tiltani valakinek? Mi a baj ezzel?
2019. szept. 12. 18:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem egy hagyományos férfi.
2019. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Számodra mi a "hagyományos"?
2019. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2. Ugye ezt nem kérdezed komolyan? Az hogy a férfi irányítson ő legyen a domináns, a kenyérkereső, ő legyen a családfenntartó. A nő meg leginkább otthon legyen gyereket neveljem és mindig tiszta inggel friss főtt étellel várja az urát és mos főz takarít....
2019. szept. 12. 18:41
 4/31 anonim ***** válasza:
41%
Ezt elmondhatnád, hogy neked mi a hagyományos....
2019. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azt hitte, arra vágysz, hogy ő dolgozik és eltart, te meg végzed a házimunkát és gyereket nevelsz.
2019. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Most már érthető, hogy miért tiltott le :D
2019. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
az hogy ma már ez nem működik egy fizú semmire nem elég ilyenek
2019. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem veszítettél vele sokat. Normális ember nem így kezeli azt, ha ebben nem értetek egyet, hanem elmondja a véleményét és maximum korrekten lezárja az ismerkedést.. Lehet, hogy azt hitte arra pályázol, hogy eltartson, ezért ez a reakció, de így is bunkóság így eltűnni.

Személy szerint soha nem élnék klasszikus családmodellben. A függetlenségem az egyik legnagyobb érték az életemben, nem akarok gyereket, számomra nem életcél a családalapítás és nem elégítene ki szellemileg a háziasszony szerep. Igazi rémálom ez az életforma szémomra, borzasztóan örülök, hogy nem abba a korba születtem, ahol ez volt a normális. Ennek megfelelően olyan ember szóba se jöhetett volna nálam, aki nem így gondolja. Sok olyan férfi van, aki támogatja a hagyományos szerepeket, előbb-utóbb meg fogod találni a párod.

2019. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
29%

ma 18:41


De amíg nincs gyerek, addig dolgozol te is, és a házimunka megoszlik, nem?


Illetve hogy került szóba, én is megijednék, ha egy nő a második randin letámadna a gyerekekkel..

2019. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
18%

ma 18:46


Ezt minden komment alatt elmondod mennyire jó függetlennek lenni, azóta a macskák megvannak már?

2019. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!