Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért nem megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért nem megy az ismerkedés, de hagyományos módon meg igen?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek hétvégente buliba, bárokba, kávézókba stb. elég könnyen tudok ismerkedni. Kipróbáltam a Tindert kíváncsiságból de alig jelölnek vissza, és aki visszajelöl az sem válaszol vagy ha írok neki letöröl.


Van ez hogy valaki fotogén vagy mi. Nem ez lehet a gondom? Ugyanis olyan fotót még nem láttam amin ne nyominak néznék ki. XD



2019. máj. 16. 15:04
 1/4 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
A Tinder egy húsdaráló. Véleményem szerint a való életben mindig könnyebb volt ismerkedni, mint neten.
2019. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tinderen megmutatkozik a lányok igazi énje, amikor kb névtelenül önmaguk lehetnek. Nem válaszol, mert talált 1 jobbat, s annak bájolog. Letöröl, mert talált közben másik 100 jobbat. A való életben is így van, csak még a legtöbbje nem annyira pofátlan, hogy az első köszönés után hátat fordítson és leszállíttasson a buszról, mert nem érdemled meg, hogy egy légtérbe legyél vele. Tudod királylányok... De nyugi, géza után jön jani, jani után jön a józsi, józsi után meg a 35. életév, s de kicseszett vele az élet... A többségről beszéltem, nyilván vannak kivételek is. Élőben ezt jobban lehet szűrni, mint tinderen 3 kép alapján.
2019. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es: volt olyan barátnőm, akit szerintem ha a tinderen látok, simán balra húzom...de élőben egészen más, ahogy az 1. is írja.
2019. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, igazad van ebben, ezt nem vitatom. Én egy nagy többségről beszéltem, akik szimpatikusnak találtak valamiért és véleményt mondtam róluk. Nyilván tinderen az számít, van-e lencsevégre kapott sok jó pillanatod. Ha megnézed a "szép" lányokat, itt jártam, ott jártam, ezt itt tevegeltem, ott a niagara, stb... Mind jól beállított, már már profi minőségű kép. Ha ilyened van, nyert, ha nem akkor nem. A véleményem szubjektív...
2019. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!